Aprilia Tuareg Rally 125 (1992)

Vlastník Nzlik
Vloženo 27.11.2016
Aktualizováno 4.10.2018

Kvalitní zpracovani, žadné problémy.

První dojmy - Moje první vetší motorka. Na obsah dostatečny výkon 20kw

Motorku bych doporučil pro - Motorka se hodí každému který nepotřebuju ohromnou maximalní rychlost. 🙂

Motorce nevadí silnice ani pole i z velkým terénem si poradí nádherně. Motor je jeden z hodně kvalitních rotax 123 2T. Ale na to jaký ma obsah si vezme při klidné jízdě po cestě 9litrů benzinu+ olej kterého si taky nevezme málo. Převodovka ma 6 rychlostí(maximálka z drapákam 135km/h) je to poloautomat což je výhoda, akorát mohli konstruktéři trochu poladit "kolečka" 😀 Jednička je docela slabá na rozjezd do kopce ve dvou má co dělat 😀 Když jsem motorku před pul rokem kupoval měla něco kolem 37000 km těd má 41000 a nic jsem neopravoval má pořád originální válec, píst což ke co říct u motoru co má 20kw. No stačí dolit benzín a olej a jede 😀😀. Motorka ma samomíchaní oleje další výhoda při cestách, taky disponuje obrovskou nadrži na nějakych +- 20-25litrů benzínu a litr a půl oleje. Na to že je to "jen" 125ccm je strašně vysoká zatím sem ještě nevyděl motorku co má vyší posez a světlou výšku jak takhle😀no taky to vyplívá z názvu rally 😀. Akorát jednu věc bych vytknuo přední světlo se nepohybuje z řidítkama a i když jsou tak dvě tak to strašně blbě svítí ale to je asi jediné.

Oja
Oja napsal 27.11.16 v 17:59 10b.

Paráda,mám jí taky ( stejnou ),je to dobrá mašina.