Harley Davidson VRSCDX Night Rod Special (2016)

Vlastník Scopabene
Vloženo 5.1.2017
Aktualizováno 28.2.2017

Vypada moc dobre a je strasne prijemnej a "hodnej" - chtela jsem motku na odpocinek a na kochacku, co neni uplne klasickej chopper cruiser nebo nevim,v tomhle odvetvi se moc neorientuju :) Bohuzel vzhledem k odjezdu do zahranici a tudiz nevyuziti(preferen

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Brno (Brno-Černá P - V Harleyi jsou super,servis personal vse,doporucuju.

Harley Davidson FXDF Dyna Fat Bob: Night Rod je \"sportovnejsi\" a lehci,lip mi sedl.

První dojmy - Myslela jsem ze to bude ze silnice nezvyk a ze se s tim budu prat do zatacek,ale jelo se na nem lehce ze jsem z neho po tech 60km slezla naprosto svezi a bez namozenych zad :) clovek si musi vic najet tu zatacku, ma to teziste jak skutr,ale byl to zazitek :) Co me trosku matlo byly blinkry :D :D :D Byla jsem strasena jakej je to drak a jak klouze zadni kolo kdyz se to prezene,ale nic takovyho se nekonalo,nebo jsem na to zvykla.Kazdopadne za me hodnej jak kotatko a nadherne citelnej. A ten motor ma takovy grady ze se s klidem na 5ku na 1500 ladne vyskrabe do kopca.Manipulace na miste - excelentni,ma to 290kilo ale toci a hybe se s tim i do kopca po ulici snad lehceji nez se silnickou,jen bych ho asi nechtela zvedat,kdyby mi nekdy spadl.

Motorku bych doporučil pro - hele zatim uplne nevim,ale jako prvni motku bych to asi nedoporucila...

Libil se mi a chtela jsem ho - pro me jediny myslitelny HDcko,protoze ma motor delanej ve spolupraci s Porschetem a neni to tudiz typickej nizkootackovej HD a prijde mi ze ma z nich tak nejvetsi koule :D - majitele ostatnich HD prominou :)))

Zkusenosti jen 60km,tak az odzimuju a neco se spolu nakochame,dopisu.

A budem muset udelat neco s predkopama a sedackou,pac se tam zase kvuli vysce nevlezu :D

Patrik80
Patrik80 napsal 28.02.17 v 09:05 10b.

Scopabene
Scopabene napsal 28.02.17 v 07:35

Tak mazel šel Pánovi,co ho bude mít jako jedinou vysněnou a opečovávanou mašinu a já mizím pracovně do zahraničí,u mě zvítězily okruhy a tenhle krasavec by u mě moc nejezdil,takže změna k lepšímu pro všechny

PYTEL1
PYTEL1 napsal 12.01.17 v 10:02 10b.

O.N.E.
O.N.E. napsal 11.01.17 v 19:50

To je mazec

Scopabene
Scopabene napsal 09.01.17 v 20:40

Dekuju dekuju,dokonce mam kvuli nemu porizenou i novou integralku od Harleye