Harley Davidson VRSCDX Night Rod Special (2013)

Vlastník kenalim
Vloženo 21.10.2014
Aktualizováno 21.10.2014

Srdeční záležitost . Láska na první pohled a to kolo v zádu

BMW R 1200 GS: Nebyla to srdeční zalezitost
Honda Crosstourer: Nebyla to srdeční zalezitost

První dojmy - První dojmy úžasné . Mam svůj sen. Jízdní vlastnosti ? Strach a v duchu strašná sila pode mnou a poslušnost na bodu mrazu . MSlel jsem si to se nedá ovládat . 😞

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv je to věc nazoru

Doplňky na motorce - Padáky,brašny,opěrka spolujezdce,supertrapp

Držel jsem v ruce lásku na první pohled . V duchu jsem si říkal mam ji . Vyrazil jsem na konci října poprvé na trať . Byla zima a vubec to neposlouchalo takze jsem vesměs jen bublal po silnici . Take jsem se bal . 300kg a studena silnice a na rovině při lehkém přidání pro první pocit silene zrychlení . A tím to pro me téměř skončilo v roce 2013 . Pak bylo pár projížděk ale stejného stylu jízdy . Takže spíše jen příprava na zimní spánek . Přišlo letošní jaro . Natěšenost neskutečná a po několika set km mi napadali šílené věci . Skrývá se v tom síla kterou snad neovládnu. Přiznávám že jsem ještě nevěděl co tam je za tu sílu úkrytou . Ale k tomu později . Takže po několika stovkách km jsem se rozhodl ze dám klasickou silnici Dubá - Mělník . Rozárka (HD)v těch zatáčkách si moc neužila a já také ne . Zatočit na tom tlusťochovi na kterém sedíte se zdálo nemožné . Nechtělo se ji . A tak jsem jezdil a jezdil až jsem tomu přicházel na chuť. Musel jsem ji začít věřit . Odložil jsem strach upozorňuji že nikoliv respekt a začal jsem přenášet jen váhu a ovladatelnost se rázně změnila . Přestal jsem se obávat z náklonu a v tom se to zlomilo . Najednou jsem přišel na to ze to ovládání je úžasné a poslušnost se změnila natolik ze jsem z toho začal byt upřímně unešený. Sedělo to jako přilepené. Takže moje dojmy se byly ohromující . Sice je to velmi těžký stroj a kupodivu i městský provoz a ovladatelnost je úžasná . Co se týká brzd tak nepoznal jsem lepší a ABS je velmi příjemné a řekl bych ze i k té váze důležité . A teď se vrátím k te síle toho motoru o které jsem neměl ani ponětí . Jelikož je tam ukrytá část práce kterou upravil pan Porsche. Takže je to o tom opravdu se pevně držet řidítek. Sila se projeví lehce před 5000 otáčkami. A to zrychlení je neskutečné. Ohromující kdo neokusi tak nemůže soudit . Snad řeknu ze to je až nemožné . Takze letos jsem najel zatím 7000km a me nadšeni nezná mezi . Zápory jsou ceny a doplňky . Ale pokud miluješ není co řešit.

toša.
toša. napsal 13.10.19 v 23:09 10b.

dragger
dragger napsal 20.02.17 v 13:44 10b.

vim o cem je rec

cortes
cortes napsal 27.01.15 v 20:56 10b.

10b

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 19:56 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.

mjbee
mjbee napsal 28.11.14 v 17:02

Tož pěkné brachu. Byl jsem jednou jedinkrát na dovolené busem. Bylo to ve Francii na lodičkách. Jedeme busem a po nějaké té hodině se vyvalíme na nákup u nějakýho obchoďáku. Ve stejnou dobu tam dorazí maník na HD s kámoškou taky na HD. Nemohl jsem uvěřit té nádheře a to jak obou majitelů, tak i obou motorek. Od bot po rukavice, od sedla po vejfuk. Něco neskutečně vyladěnýho. A v tu chvíli jsem si řekl, že už nikdy nikam busem nepojedu. Za prvé mi srce málem urvala ješitnost, že já tu zrovna já zírám na něco tak nádhernýho a za druhé jsem si rval vlasy, že tu nejsem taky na dvou kolech... HD chvála , jsou to nádherný mašiny, který z tebe udělaj to, co zrovna chceš bejt a to do detailu. A o tom to přece je. Užívej si to. M.