Yuki Manxman 125 S (2016)

Vlastník leopold
Vloženo 8.1.2017
Aktualizováno 7.5.2017

Chtěl jsem něco hezkého, na čem bych dojížděl do práce, ale zároveň se nebál vyrazit kousek dál na zmrzlinu, nebo koupálko.

První dojmy - Podle velikosti je ,,dospělá´´ motorka, respektive velikost je stejná jako ČZ 175, posez je hezký, uvidíme jak pojede.

Lehký, ovladatelný stroj se snadnou údržbou a pokud rákosky něco neošulili, tak s dobrou japonskou technikou.
Odstupňování rychlostí je hodně krátké, takže ve 40 je tam už 5 rychlost a v 60 se mi zdá, že motor je na vrcholu svých možností, ale svezení je moc hezké.
Brzdy jsou v normě, kdo někdy jel na pionýru, bude z nich nadšenej, kdo jel na supersportu, bude říkat, že jsou na ho..., ale to k tomu patří.
Zatím zajíždím, takže těch 60 je maximum.
Spotřeba je dobrá, cca 3 litry.
Ovladatelnost je super.
Nikde žádný pazvuky, nebo vibrace.
Jen by to chtělo trochu tvrdší přední vidlici - mám 95 kg a na dorazupři brždění jsem hned.
Na motorce ale taky řádil nějakej v°l s elektrikou.
Je trochu nelogický, že když chce člověk nastartovat, musí zaklopit stojan a zmáčknout spojku - jinak se nic neděje a když byste to chtěli ohřát na stojanu tak máte smůlu, protože se to vypne, ale vše se dá vyřešit se štípačkama.
Jinak paráda.

leopold
leopold napsal 07.05.17 v 22:38

Takže trocha poznatků z provozu:
je to super
Pomalu nejlepší pocit ze svezení za poslední dobu, lehká, ovladatelná motorka.
Je sice pravda, že zatím nejezdím víc jak 60 - zajíždím, takže by mě předjel trochu poladěnej fichtl, ale svezení hezký.
Žádnej strach, že když s tím plácnu o zem, tak mě oprava zrujnuje, žádnej strach z horší cesty, když se mi líbí polňačka, nebo když jsem zvědavej, co je za tím kopcem, tak tam dojedu bez problémů a celkem v pohodě.
Ano, byla tady varování - je to Číňan, nekupuj to.
Ale když se s tím člověk smíří a neočekává od toho víc, než to může dát, tak je to paráda.
Pravda 200 motor by byl lepší, ale třeba na něj dojde.
Takže, pokud se vám naskytne možnost koupě, neváhejte.

Alesko
Alesko napsal 15.01.17 v 10:09 10b.

Mne sa tento strojcek paci . Do novej sezony, hlavne vela stastnych km. davam 10B.

Milan1963
Milan1963 napsal 09.01.17 v 10:28 10b.

Tohle se povedlo, at' Ti dobře slouží.

leopold
leopold napsal 09.01.17 v 08:12

No to bych si dal
Ne, po V Maxu je Harley, tohle je na ježdění do práce.
Mám to 5km a na kole se mi fakt nechce a velkou motorku na to trápit taky nechci.
Takže snad to bude lepší než fichtl nebo Babetta.

Babicka33
Babicka33 napsal 09.01.17 v 06:52

Po V-maxu tohle ? Proč pro boha ?