Jawa Velorex 16/350 (1970)

Vlastník bacilek
Vloženo 28.1.2017
Aktualizováno 4.6.2017

Velorex musíte bud milovat ,nebo nenávidět .Já ho miluji a snad mi to na výletech opati

První dojmy - Uplne prvni dojem je neco strasneho.Moc to nejede,sotva se tam vejdete,se strechou je v tom desnej kraval,v zatackach vratky,skace jako koza, ... No a kdyz jedete podruhe tak tohle vsechno si tak oblibite, ze je to ten duvod proc ho musite milovat a odpustite mu uplne vsechno.

Máme moc rádi všechno co vrčíi a má duši a nějaké zajímavé technické řešení .A to Velorex samozřejmně všechno spluje .Byli jsme v situaci, kdy jednostopé vozidlo byla pro nás noční můra ,ale láska ke starým stojům a motorkám všeobecně vydržela.Tak jsme zvolili vozidlo tříistopé :)
Podařilo se mi koupit Velorexe za super cenu a skoro se vším na dokomletování.
Renovace začala.Vzalo se to všechno z gruntu. Snažil jsem se držet maximálně originálu.Technika je 100% a estetika část je trožku k obrazu mému .Což se někomu líbit nemusí,ale já jsem maximálně spokojen. Čalouněni dělali Rekovi v Pisku a je to vážně pecka.
Moc jsme toho nenajezdily zatím,ale čeká ho pořádná zatěškávaci zkouška jakmile se otepli.

Hony56
Hony56 napsal 14.12.21 v 11:30 10b.

Máš to moc pěkně udělané. Sháním zpětná zrcátka, jako máš ty. Poraď, kde je koupit.

bruttopyr
bruttopyr napsal 26.12.20 v 17:13 10b.

Jde vidět, že jsi si s tím máknul!

Oplt
Oplt napsal 01.08.17 v 19:18 10b.

Máš to pěkný.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.07.17 v 22:46 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 05.06.17 v 09:54 10b.

Hezký je, at' Ti dělá jen radost. Vzpomínám na dobu před 20 lety, kdy mi soused doslova nutil Velorexa 250, za 8, potom za 5 tisíc a já ho nechtěl. Ale nelze mít všechno...