Harley Davidson XL 1200CX Roadster (2016)

Vlastník Svobodič
Vloženo 5.3.2017
Aktualizováno 5.3.2017

Krásná motorka na pohled, neuvěřitelný zážitek z jízdy...

Motorka koupena od FIRMA:Harley Davidson Plzeň (Vnitřní Měs - Vřelý přístup, motorku mi přivezli za slušný peníz až pod nos domů :)

Harley Davidson XL 883N Iron: důvod neuveden
Victory Octane: důvod neuveden
Indian Scout: důvod neuveden

První dojmy - Když jsem si ji byl zkusit při testovací jízdě, okamžitě jsem věděl, že tuhle motorku chci domů. Krásný design, pohodlný posed, skvělá ovladatelnost, ale hlavně zábavná motorka, která vás bude bavit!

Motocykl jsem koupil v lednu 2017 v Plzni PHD Bikres. První zkušenost z jízdy jsem měl ovšem v létě 2016 při testovací jízdě v Praze na Šalamounce.

Překvapila mě velikost motocyklu, rozměrově podobná jako u Iron 883 jen trochu vyšší, se svými 166 cm mi Roadster prostě sedí. Nepředstavujte si nijak zvlášť velký motocykl, spíš je to malá motorka, která vyniká velkým motorem.
Pro zatím mám najeto okolo 100 km, ale jízda je pohodlná (na pověstného Harleye!). Uvidíme, co řekne později spolujezdec, jelikož sedlo pro něj není moc velké.
Musím říct, že se té motorky nemohu nasytit. Jízda je neuvěřitelně zábavná. Bohužel motocykl teď zajíždím, tak s tím nedělám moc velké skopičiny. Snad se už udělá hezké počasí.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 12.03.17 v 08:00 10b.

Jasných 10

greydog
greydog napsal 10.03.17 v 17:30 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 07.03.17 v 11:55 10b.

Hezká, at' Ti dělá radost.

Vytínač
Vytínač napsal 05.03.17 v 21:47 10b.

Petta
Petta napsal 05.03.17 v 21:30 10b.

Petelice! To se povedlo naramne..