Motoscoot New Pionýr (2006)

Vlastník Benday
Vloženo 25.9.2006
Aktualizováno 23.8.2007

Verze: Seriová dvousedadlová

Zkušenosti: 29.9.2006 - Nákup - Motoscoot motorku před prodejem zkontroluje a seřídí. Pro dokonalý požitek ale doporučuji ještě před vyjetím lehce doladit. Například lanka u spojky a brzd.
Páčku sytiče kryje kapotáž a otvor k ní má ostré hrany. S tím se však nic udělat nedá.
6.10.2006 - Začíná se loupat lak z hrdla nádrže. Šupinky při tankování padají dovnitř.
10.10.2006 - Kapotáž ve svárech praská, Motoscoot přislíbil reklamační opravu.
13.10.2006 - Začíná rachtat náhon k tachometru.
3.11.2006 - Garanční kontrola proběhla a vše je opraveno. Prasklé díly kapotáže jsou vyměněny. Náhon k tachometru je také vyměněn a zatím se zdá vše OK.
17.11.2006 - Po garanční opravě a doladění fakt super. 70 km/h a stále stabilní. Žádné vibrace jako předtím..
21.1.2007 - Díky nádhernému počasí se dá jezdit i takhle pozdě. Po dvou měsících stání má sice motorka drobné potíže se startováním, ale po zahřátí a dobití baterky jede jako drak.
24.4.2007 - Tak jsem jí dnesky položil V prudké zatáčce z kopce byly nameteny 2 cm posypu a už jsem se klouzal. Koleno, loket, uhnuté vydlice... Zajímavé je, že při tom nepraskl jediný plast. Na helmě mám slušný vryp, takže mi pravděpodobně zachránila minimálně otřes mozku
28.5.2007 - Motorka je opravená. Vydle narovnané, drobnosti opravené, nově seřízená. Jezdí líp než předtím

Motor: jednoválcový čtyřtakt, vzduchem chlazený.
Výkon: 2,6kW / 8600ot/min.
Převodovka: čtyřstupňová

Cestopis: V záběhu.
Kladno - Beroun - Kladno 76 km
Kladno - Jílové - Kladno 116 km

Další info: Zatím najeto 1100 km. Kromě pár drobných závad, které Motoscoot opravil při garanční prohlídce, proto zatím maximální spokojenost.

smazany46360
smazany46360 napsal 03.09.07 v 11:42

hlavně to včas nech oservisovat a nebudeš mít problém

napsal 28.08.07 v 22:46

Mám doma 50 let starého pincka,který mě už do práce nechce vozit.Představě, že se budu moci prohánět na velmi podobném stroji, tak tomu nelze odolat. VAŠE KOMENTÁŘE MĚ PŘESVĚDČILY Těším se, až se budu moci podělit o své zkušenosti.

napsal 25.07.07 v 10:55

zdar RASE,tak se hod taky do databaze s fotkou,cerny pionyr tady jeste neni. Jinak ten Sima co jel na tom pionyru do Fara a do Afriky ,tak to je teda narez...pekna reportaz na motorkarich aj s videem v Africe jak to drti po polnackach na fichtliku celkem brutus

napsal 24.07.07 v 21:08

Ja mam tenhle strojek zatim jenom chvilku (čtrnáct dní) a nemužu si stěžovat... prostě super stroj (černá barva, prostě krása).<br />
&quot;ženy chtěly být s ním a muži jako on&quot;

smazany46360
smazany46360 napsal 05.07.07 v 21:20

Tak zaprvý protože se mi nelíbí a zadruhý protože mi nějak uchází ventilek a musím to kolo rozdělat, tak bych tam chtěl už rovnou hodit tu novou pneumatiku S odbočováním to nemá nic společnýho, prostě je to jenom věc vkusu A proč se ptáš? Když máš dva Pionyry, tak by se ti ta pneumatiky podle mě teoreticky mohla hodit...:D