Kentoya Shine 125 (2016)

Vlastník Zdeni
Vloženo 7.4.2017
Aktualizováno 7.4.2017

Je to prostě mazlik. Co víc k tomu dodat. :D

První dojmy - Líbí se mi, jak mi tečou slzy z očí, když si to svištím 30 km/h. :D No jasně, že mi padla hned do ruky. Přeci nebudu řídit nohama ne? Nejsme někde v Indii.

Motorku bych doporučil pro - pozor! Pouze pro zkušené jezdce! Doporučuji alespoň 10ti letou praxi.

S Mazlikem mám najeto už dobrých 11 km. A můžu říct, že to bylo fakt, ale fakt nejlepších 11 kilometrů. :D Jízda je plynulá v závislosti na tom, zda zapomenu, že nesedím na kole a tudíž, že se řidítek nemám jenom držet, ale taky přidávat plyn. Někdy přidávám plyn, když se chci jenom držet. :-/ Motor...hmm motor asi má. Brzdy brzdí. Podvozek? Jakože cože? Ovladatelnost? Záleží na situaci. Spolujezdec? Radši ne. Úložný prostor? Škoda mluvit. Spotřeba? To nejezdí samo? Servis a poruchy... Tatííí?

Nejlíp se motorka myslím cítí se mnou... nebo si alespoň nikdy nestěžovala.

S moto se dá dobře cestovat. Klidně i na zmrzku do vedlejší vesnice nebo tak. :D

super-biker
super-biker napsal 08.04.17 v 10:56 5b.

taky mám čínského skůtra 50 ccm 2T, najeto 4500 km a stále jede, jen člověk musí být trochu mechanik a rozumet motorkách, jinak bych už dávno dojezdil a hodil to ze stráně, sem tam nějaká závada prijde, ale u mě se jednalo o drobnosti, jen trvalo nez jsme je odhalil. Nevím jak je na tom Kentoya s kvalitou ale časem uvidíš. Já zase nejak moc nelituju koupě číny, za ty prachy to odpovídá