Benelli BN 600 R (2014)

Vlastník Arpi636
Vloženo 13.4.2017
Aktualizováno 13.4.2017

Ano Dámy a Pánové, je to tady! První profil Benelli BN 600R na Motorkari.cz a myslim si, že v celé zemi!

Motorka koupena od mičoken (Ústí nad Labem-Severní terasa) - Fajn chlap, férové jednání, hned jsme se rozuměli i nějaká slevička tam byla :)

První dojmy - První jízda na ní byl pro mě nezapomenutelný zážitek, hned mi padla do ruky. Váha motorky je značná (208kg), ale pro mě, vzhledem k mé konstituci s ní neni problém. Motorka má nádherný italský design, pod sedlem uložených pár řvoucích výfuků. Bíla barva jí extremně sluší. Jediná věc, která mi chybý je ukazatel zařazených rychlostí.

Motorku bych doporučil pro - Vzhledem velikosti a váze motorky bych jí nedoporučoval motorkařum s menší postavou

Doplňky na motorce - Pouze spodni kryt motoru, ale v budoucnu plánuji namontovat ukazatel rychlosti a výfuky IXIL

Hledal jsem motorku, na které se mi bude pohodlně jezdit i na delších trasách. Po zkušenostech s jinými značkami, jako Kawasaki, Yamaha, Honda a MV Augusta jsem usoudil, že jiné motorky jsou pro mě buď moc nepohodlné, malé nebo drahé.
O Benelli jsem původně neuvažoval, ale když jsem uviděl inzerát, zjistil jsem, že tahle motorka má nejlepší poměr kvality, ceny a designu!
Ačkoli jsem nesehnal skoro žádné recenze, věřím že původní kvalita značky zústala!!!
Zatím mám najeto 150 km, protože pořád prší. Půlku jsem najel na dálnici, půlku na okreskách.Prej Benelli nemá dostatečný výkon - 82 K, mě se to nedostatečné nezdálo. Jel jsem celou cestu svižně, 185 km/h na dálnici a co se jen dalo na okreskách, nezaznamenal sem žádné nedostatky ve výkonu. Posez je pohodlný, neboleli mě ani záda ani ruce a překvapilo mě, že do 140 km/ h mě vítr netlačil do ramen. Předpokládám proto, že se s ní bude dobře cestovat i na velké vzdálenosti. To se dozvím časem, zatím jí hladím v garáži :D
Jakmile bude hezky, naleštím jí a přidám další fotky a zkušenosti ...

Jimodar
Jimodar napsal 15.05.17 v 19:19 8b.

Zdarec, taky jsem neodolal a když ji při mojí návštěvě v prodejně DV Moto mechanik po vybalení z bedny dovezl na plac bylo vymalované a nelituji ani jediné koruny co si za ni kluci řekli . Cenu uměli k mému prekvapení posunout o částku co mi zaplatila boty a rukavice od Alpinstaru. Jinak ke stroji mohu jen dodat , že jak říkáš - je určen pro větší postavy - není to žádné japonské harakiri ani kamikaze , je to Italská pohoda co výborně sedí díky masivní kyvce - žádný jackel co se kroutí jak klobása a když si chce zařvat tak za 8000 ot. Umí dát jasně najevo , že není z těch , co si to netroufnou rozdat s ostatními z jejii třídy ... 😈😈

bledemon
bledemon napsal 19.04.17 v 09:03 9b.

Rka už tu jezdí asi 10kousků. Ve starších čmn byl test prototypu, nebo tady divný slovenský: http://motocykel.sk/clanok.php?id=4072
Zajímavý, že čínsky vybavené íčko je dražší

Mickin
Mickin napsal 14.04.17 v 18:28 8b.

Pěkná co dodat Italská kočka

vopák
vopák napsal 13.04.17 v 12:51 10b.

No vypadá sakra dobře.. Tak at dobře šlape..