Yamaha TZR 50 (1998)

Vlastník Angellufinka
Vloženo 2.5.2017
Aktualizováno 4.10.2017

Jsem začátečník a s timhle miminkem sem naprosto spokojená na zaučení parádní 😍👌

První dojmy - První jízda byla nepopsatelný zážitek , více než sem očekávala . Jediné co se mi zatím nějak nelíbí jsou zatáčky z těch mám vážně velky respekt 👌

Motorku bych doporučil pro - Určitě těm co začínají , a stejně jako já mají jen ŘP sk B . :-)

Doplňky na motorce - Zatím žádné Vše v originálu

Tak čím začít 😁 ... Ja jako začátečník jsem s moto spokojená ( samo až na výkon přijde mi to už po parset KM strašně pomalé 😁 ale s tím se počítalo nejdřív se naučit zaklady na tomhle ) Je lehoučka , zatím nebyl žádný servisní problém 👌 A ani sme si ještě nelehli i když naše silnice sou dost děsivé pro motorky 😏 Na velkým výletě sme zatím nebyli , s tím asi počkáme na silnější 😊 Zatím jezdím kolem komína tech cca 130 km a bohatě to stačí 😇 ...

Angellufinka napsal 02.03.18 v 11:01

LSbiker - Děkuji zkoušky sem dala bez problémů 😇 Jinak máš pravdu zacatky sou nejlepší 😇 Tahle uz sla do světa 😇

LSbiker
LSbiker napsal 25.10.17 v 21:17 10b.

Ty začátky motorkaření jsou stejně nejlepší, tak si to užij a přeju úspěšný složení zkoušek na řidičák

Angellufinka napsal 20.07.17 v 17:16

Context děkuji Zatím dělá

context
context napsal 12.06.17 v 01:56 10b.

Pekny, kazdy nejak zacinal, tak at ti dlouho slouzi a dela jen radost

Angellufinka napsal 03.05.17 v 19:30

Thunder děkuji no zatím mi nic jiného nezbývá mám jen Bčko a na Ačko se teprv chystám , a tak sem chtěla než skočím do motoskoly aspon neco už umět A Tohle je boží zamilovala sem si ji hned . I když je to jen 50ka vypadá na 125 😂✌ Jinak děkuji 😊