Triumph Thunderbird 1600 (2009)

Vlastník Ladis7
Vloženo 5.7.2017
Aktualizováno 23.2.2023

Původně 1600 motor, upravený originálním kitem přímo od výrobce na 1700, s vylepšeným výkonem?, můj letitý sen, naprosto skvělý stroj,

Triumph Rocket III Classic: ani nevím, asi 3 roky jsem toužil po Stormovi, tak možná to byl důvod, proč jsem do Rocketa nakonec nešel

První dojmy - Na první pohled pro laika, úplně totožná motorka, jako jsem měl ( Triumph Speedmaster), to byl záměr, aby okolí moc nepoznalo změnu?, svezení je ale úplně o něčem jiném??

Motorku bych doporučil pro - Kdo se na to cítí?

Doplňky na motorce - pouze rolka, padací rám, gelové sedlo a vyhřívané rukojeti, časem doplním o další nezbytné blbosti

Triumph je moje srdeční záležitost, po Speedmasterovi nebylo moc na výběr?
Jízda super, oproti předchozímu modelu trochu více váhy, ale zase to lépe pohlcuje terenní nerovnosti?
Ovladatelnost dobrá, brzdí to skvěle, úložný prostor žádný, ale to mě zatím netrápí,
Spotřebu za první 2 dny nevím a je mi to jedno, jsem v extázi, tak to neřeším?
Kromě terénu, jsem projel všechny typy silnic a super požitek, musím říct, že do zatáček to jde samo a možná i lépe než Speedmaster,
Za první dva dny najeto cca 400 km a posez naprosto v pohodě i pro batůžka
———28.12.2017
na “novém” stroji najeto od koupě cca 4 tisíce km, zatím veliká spokojenost, po měsíci mi sice odešla baterie ( prý nová), trochu mě potrápilo, než jsem na to přišel ( vyzkoušeny 4 rovnocenné používané výrobky, ale ani na jeden to nešlapalo) , nakonec koupena nová a v pohodě,
trochu to baští gumy, ale u té váhy se není čemu divit
na 20-ti tisícich servis v Charlie moto v Teplicích, super přístup, naprostá spokojenost, spotřeba se po seřízení pohybuje mezi 5-5,5 l ve dvou, podle stylu jízdy, což mě mile překvapilo
držáky a opěrka s nosičem vyrobeny v Iron moto, dokoupeny brašny, instalace zásuvky, navigace, vyzkoušeno několik typů plexi, ale zatím mě žádné nepadlo do oka,
do helem nainstalovány interphony, aby jsme se mohli s drahou polovičkou dohadovat i při jízdě?
Těšíme se na jaro?
———23.02.2023
Tak na letošní sezónu, je motorka důkladně připravena.
Na podzim nové obutí, hned potom velký servis na 40 tis. km v Charlie moto, přes zimu vylepšená sedla pro mě i spolujezdce,
Už se těším, až po zimě vyženu pavouky?

Petak76
Petak76 napsal 17.08.18 v 14:12 10b.

nojo...jak jinak:) Nejlepší volba:)

Ladis7
Ladis7 napsal 19.09.17 v 22:41

Díky, to bylo samozřejmé, že to musí být zase Triumph

Triny
Triny napsal 19.09.17 v 16:33

Krása, kus krásný motorky, Hlavně, že je to zase Triumph

Tomm
Tomm napsal 03.08.17 v 17:41 10b.

Díky a také klobouk dolů za vynikající volbu.

Ladis7
Ladis7 napsal 25.07.17 v 06:21

díky všem za hodnocení každé svezení je super stále jsem v extázi