Suzuki GSX 550 (1985)

Vlastník kulda33
Vloženo 26.7.2017
Aktualizováno 31.7.2017

Moje prvni skušenost z velkou motorkou,a spiše taková prozatimni alternativa za pokažené auto.

První dojmy - Co na to řict,prostě sem jel naslepo z tim že si ji bud odvezu hned,nebo pojedem z prazdnou,na mistě vypadala obstojně,cena uchazejicí což je asi vykoupeno jejim dřivějšim narozeni :) novějši ročniky se trochu pohybujou cenově jinde a bylo to fakt jen spiš náhrada a hlavně chut vyskoušet.

Tak skušenosti co se týka teto motorky bych zhodnotil takto,při spatečni cestě cca 100 km jsem z respektem skoušel co to dovede a ty koně pod nádrži byli kurde znát :).Každopádně dalšich 14 dnu jsem skoušel a hlavně si zvykal jak se to chová při jizdě,at se hned někde nerozplacnu,ale potom už to šlo,každopádně bylo třeba trošku to seservisovat,mělo to nějake mouchy ale ty se daly do richtiku a pohoda,co se týka provozu tak bezproblemový,motor šlapal jak hodinky,startováni to ani nemluvim,prostě vždy na první škrt.Každopadně měla svuj čas určeny,splnila svoje poslani a pujde do světa,jedinou chybičkou na ni bylo,že se doslechla že by měla jit z domu,tak prostě ze dne na den přestala běžet,jakoby to tušila :) To asi byla od ni odměna že jsem nezkusil maximalku(přeci jenom respekt k rychlosti mam) ale 160 jsem ji dal :)

Tak včera po strastipylné cestě 5 hodin si přijel nový majitel,tak doufám že bude sloužit dobře jako mi.

kulda33
kulda33 napsal 26.07.17 v 20:47

asi žárli tak nechce přepustit misto

Zub47
Zub47 napsal 26.07.17 v 20:23 10b.

Škoda že začala stavkovat