SYM Husky 125 (1997)

Vlastník Mates622
Vloženo 30.7.2017
Aktualizováno 30.7.2017

Je to pohodová motorka na pohodovou jízdu :)

První dojmy - Jako začátečník nemám š jinýma motorkama zkušenost, Ale tahle mi padla do ruky hned. Stačilo pár kilometrů a zvykl jsem si. Podle vzhledu motorky jsem myslel že to nebude motorka mojich snů, ale mýlil jsem se. Cítím se na ni pohodlně a dobře.

Motorku bych doporučil pro - Buď začátečníkům a nebo tem kterým stačí se project jak se říká, kolem věže.

Doplňky na motorce - Jsou přidělené padáky

První dojem už jsem tak nějak popsal. Mam na motorce najeto už 400km a jsem naprosto spokojen. Maximální rychlost je kolem 90km/h ale stačí to. Do zatáček se toho ta motorka taky nebojí, takže je super. Možná když by jela o trochu rychleji tak by to bylo lepší, ale tak stačí to.

MapiTop
MapiTop napsal 29.01.19 v 14:29 10b.

Moc pěkný, jako šestnáctiletý jsem ho hned měl. Byl super a pořád by byl, kdybych nezadřel (vlastní chybou). Od té doby stojí jako dekorace v obýváku, ale teď se SYMáka chystám oživit :).

Nevíte zda existuje nějaký servisní manuál? Popř. kam s hadičkama od karburátoru (palivová vím, podtlak na sání paliva vím, přepad a odtok vím. Zbývají mi dvě nejasné.) Jakoukoliv informaci k tomu vyvážím zlatem - machy001@seznam.cz. Ať ti přináší jen a jen radost!

žižala.
žižala. napsal 01.08.17 v 14:46 10b.

Pěkný čopřík