Kawasaki ZL 600 (1998)

Vlastník Pegasko
Vloženo 6.8.2017
Aktualizováno 17.8.2017

Stará klasika, na svoj vek je celkom zachovalá, až na drobnú premáčklinu nádrže na pravej strane.

Motorka koupena od Gerliczy

První dojmy - Radosť z jazdy na nej je obrovská. Tie štyri válce pod sedadlom je naozaj cítiť. Krásne ide do otáčok. Na dlhšie jazdy celkom príjemná. Pérovanie oproti druhým mojim motorkám je naozaj fajn. Japonec je Japonec.

Motorku bych doporučil pro - Určite je vhodná aj pre postavy nižšieho vzrastu - nezáleží na pohlaví :-)

Po 25 rokoch v plechovke som si kúpil skútra Yuki V3 o obsahu 250 ccm. Po prvých jazdách som znovu chytil tú správnu formu na jazdenie. Na dlhšie cesty s manželkou za chrbtom je ale dosť mäkká a tak som na všetkých nerovnostiach našich ciest cítil ako sa koleso opiera o podblatník. Manželke sa vozenie za mnou celkom páči a tak som sa začal obzerať po niečom, čo by nás uviezlo. Kamarát mi ponúkol jeho Kawu. Mal som na výber, pretože mu v garáži stáli dve. Prvá o obsahu 250 a druhá 600. Ako prvú som si vyskúšal 250-ku. Celkom dobrá.. Nakopol potom 600 a ja som si povedal, že toto chcem. Zvuk má nad očakávanie silný, ale príjemný. Po skúšobnej jazde sme sa teda dohodli. A tak mi ju so slzami v očiach predal.
Mám ju už druhý rok a som s ňou veľmi spokojný. Drobné chyby sa počas prevádzky samozrejme našli, ale už boli vychytané a tak jazdí spoľahlivo.

jankokadar
jankokadar napsal 13.03.18 v 14:29

ahoj pegaso volam sa jankokadar a som s kosiiic tiež som si kupil kawu 600 motorky su paradne take akurat na nase roky tak prajem vela km a mozno sa stretneme alebo ked mas zajem tak mozme pokecat o motorke... ahoj

jankokadar
jankokadar napsal 13.03.18 v 14:25 10b.

ASGARD
ASGARD napsal 17.08.17 v 20:26 10b.

Moc hezká,druhou jen tak nepotkáš! Koukni ke me mam ji taky. Ať slouží!