Beta Motard 4.0 (2005)

Vlastník Šanik
Vloženo 10.8.2017
Aktualizováno 23.8.2017

Původně to mělo být enduro provedení, ale jellikož syn je zaměřen na motard a tato byla doti přístupná, zvolil jsem tuto.

Beta ALP 4.0: Nebyla v daném okamžiku žádná k mání.

První dojmy - Hodně divoká, jiný karbec s výfukem,dosáhnu konečně dobře na zem, viz kola motard, cítím, že mě čeká hodně učení se jezdit zase na motorce, protože jsem zjistil, že na skútru jsem se pokazil.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ho těm, kteří netouží po oslnivých "monstrech", ale chtějí na tom jezdit na kratší vzdálenosti, (do práce, na ryby, pro zapomenuté drobnosti do obchodu).

Doplňky na motorce - Na stroji je tuningový výfuk a karburátor Mikuni, s nimiž by měl být výkon podstatně vyšší, Zatím nemohu posoudit, učím se to ovládat. Je tam trvalé přimazávání řetězu, moc nefunguje, také je potřeba najít, proč.

Je mi šedesát, jezdím celý život, bohužel jen na v mé době pro mě dostupných strojích, pincek, čezeta sportka, jawa 90 cross a sem tam něco ostřejšího jen zapůjčeno od kamarádů na vyzkoušení, ČZ 125 cross, Jawa 125 Tatran soutěžák.
Po skútrové éře mám nyní tak trochu splněný sen, touto motorkou i když budu muset přikoupit kola na verzi enduro a střídat dle situace.