Terrot O (1930)

Vlastník hawai88
Vloženo 19.10.2017
Aktualizováno 9.1.2023

Byla to spíš náhoda. Jednoho dne se objevil inzerát a hned druhý den jsem pro motorku vyrazil přes 200km daleko

První dojmy - Stará, opelichaná, orezlá, nepojízdná... tak ji asi vidí většina normálních lidí. Pro mne je přesto krásná, v patinovém dochovaném stavu

Motorku bych doporučil pro - Pro veteránistu, který ocení dochovaný kus historie bez zásahu dobových kutilů nebo současných renovátorů.

Když jsem motorku přivezl domu, začalo se teprve zjišťovat, co že jsem to vlastně koupil, co chybí, co je poškozené, jaké díly pujdou zachránit a co bude potřeba opravit.
Kupodivu skoro nic nechybělo a to co bylo nefunkční se podařilo celkem rychle opravit
Motor se po chvilce podačilo rozběhat a našlápnout, což byl největší úspěch. Bylo ale potřeba rozchodit nefunkční převodovku, kompletně vyčistit celou mazací soustavu, vylovit mrtvé myši z nádrže, dát do pořádku celou elektroinstalaci a přezout gumy. Vše šlo jako po másle a za nedlouho byla motorka plně připravena vyrazit do ulic.

pp377
pp377 napsal 13.12.17 v 16:29 10b.

Moc pěkná náhoda. Gratuluji! Taky mě snad taková náhoda potká.

chevyr
chevyr napsal 26.10.17 v 09:53 10b.

super

Patrik80
Patrik80 napsal 26.10.17 v 07:45 10b.

10b

re500
re500 napsal 22.10.17 v 22:41

Naprostá klasika - parádní - rád bych jí slyšel...

zvonk
zvonk napsal 22.10.17 v 20:15 10b.

Ahoj, pokud jsi mezi tím zjistil nějaké stránky se schematy, nastavovacími hodnotami... pro Terroty, dej mi vědět na 777 263 261. Díky