Moto Guzzi V9 Bobber (2016)

Vlastník dzyry
Vloženo 9.12.2017
Aktualizováno 9.12.2017

V9 Bobber - nádherná motorka s charakterem a skvělými jízdními vlastnostmi

První dojmy - První jízda byla euforická :) Trochu mne na začátku zaskočila dlouhá spojka, bál jsem se že nemám zařazeno. Tlumiče výfuků jsou upravené takže zvuk je luxusní (sice méně hlasité než můj bývalý Sportster se Screaming Eagles) a nemusím se bát, že mne řidič nějaké 'plechovky' nezaznamená :) Motor má sílu už od spoda a krásně jde do otáček. Bambulovité kolo vepředu krásně sedí (recenze nelhaly). Při zavírání plynu v otáčkách se spolehlivě dostaví backfire ;)

Doplňky na motorce - Nosič za sedlem. Tuningové stupačky. Redukovaný tlumič výfuku.

Po pěti měsících bez motorky (Sportstera jsem nechal v Johannesburgu) jsem konečně našel svojí novou motorku! Hledal jsem něco klasického HD Sportster, Triumph Bonneville, Kawasaki W800, Royal Enfield, Yamaha 950 Bolt, Honda CB1100.
Při prohledávání inzerátů mi padla do oka tahle Guzzina. Bobber styl se mi líbí, jenom jsem si nejdřív nebyl jistý jestli mi nebudou chybět předkopy a jestli po Sportster 1200ccm to nebude vyrazně slabší motor.
Než jsem jí musel zazimovat, tak jsem se stihnul vozit tři týdny do práce (cca 20km z Černošic na Chodov) a začal jsem oceňovat ducha Moto Guzzi - motor má krásný zvuk, točák už od spodu, jde pěkně do otáček a vůbec nemám pocit, že bych jí tím trápil. Při nastartování sebou stylově hodí doleva a něco podobného je trochu cítit i při řazení za jízdy. Tlusté kolo vepředu je překvapivě šikovné (už když jsem měl půjčeného nového Spotstera když byl ten můj v servisu tak jsem to větší kolo vepředu docela ocenil, u Bobbera je to ještě výraznější).
Už se strašně těším až skončí zima a pořádně se spolu zkamarádíme.

Anntonin
Anntonin napsal 18.02.22 v 12:30 10b.

2021 jsem jí pořídíl a zajel na Etnu a zpět bez dálnic, motorka je skvělá a spolehlivá, nechápu, moje první koza vydrží vždy sotva pul sezony P.S. Abych úplně nelhal, r. 2016 má nízké sedlo, nádhera, ale prvních deset dnů hrozná tortura
Užij si tu krásu, se kterou se dá v zatáčkách topit třikrát silnějším naháčům

spike-cz
spike-cz napsal 16.12.17 v 10:08 10b.

Vítej do rodiny fanoušků Guzzi. Hodně krásných zážitků přeju !!!

alterego
alterego napsal 16.12.17 v 08:34 10b.

pekná mašina

Hikafima
Hikafima napsal 12.12.17 v 00:22 10b.

johnb01
johnb01 napsal 11.12.17 v 20:40 10b.

vitej v klubu