Yamaha TT-R 230 (2005)

Vlastník Haňulka
Vloženo 30.1.2007
Aktualizováno 19.2.2007

Je to rok a půl stará motorka,dovoz USA,šest rychlostí,el.startování(což se hodí :D),20koní,velká kola,váha 110kg.

Zkušenosti: Koupili jsme ji v pátek 26.ledna v Praze. Dva dny jsme ji opravovali a v neděli jsem s ní poprvé vyjela.Do sněhu.Závěje jak prase,ale všecko jsem projela!:D

Cesty: Jezdíme každý rok na sraz Vysočina,a někdy Nikolčice,jinak jezdíme s bráchou(id 10732) a taťkem (ID 3072) na čundry.S kamarády na vyjížďky po okolí atd.

Cestopis: Cestujeme zásadně lesama a polníma cestama,protože s bráchou nemáme papíry. Jezdíme hlavně na čundry s bráchou(id10732)a s taťkem(id3072 a id 3359).Spíme v lese a druhý den se vracíme domů.

Další info: Je mě ještě trochu velká,ale snad dorostu...:DPo snížení je mi dobře a parádně jede!!Teď má křachlé plasty,protože si ji půjčil brácha,a spadl s ní na kameny.Plasty se svařují.

_Vlk_
_Vlk_ napsal 30.04.10 v 15:26

Šikula,konečně holčina,co se nebojí zatočit plynem

Haňulka
Haňulka napsal 02.02.07 v 11:50

EdyBoyS-Tak proč nejdeš třeba na brigádu přes prázdniny???

Prackarrr
Prackarrr napsal 01.02.07 v 19:55

Petr XR - jak píšeš...

Petr_XR
Petr_XR napsal 01.02.07 v 19:46

Pekna fandim vám... jinak je fakt ze v xr je dolesa fakt ideal ale nejni to croska clovek musi vedet co chce a nejradeji od kazdyho kousek ze prackarr

Prackarrr
Prackarrr napsal 01.02.07 v 19:35

EdyBoyS - hele,tak si ji zvaž.Přece nemůžeš odhadovat,kolik váží motorka podle své síly? <br />
Syn má 2005ku CR85 a má plná s benžínem 75kg. Ale o hmotnosti to opravdu není. YTu XR125 bys měl fakt lepší, motocross je do lesaopravdu nic moc,vím co píšu,mám i enduro i motocross.