Blata Origami B1 (2006)

Vlastník Michi.RR
Vloženo 13.1.2018
Aktualizováno 6.11.2019

Po prodeji Aprilie jsem přemýšlel co dál a závody mi přišli zrovna jako to nejlepší. Přece jen mě okruhové dny s velkou motorkou bavily, ale jezdit závody s velkou motorkou je finančně náročné a proto jsem volil minibike.

První dojmy - První dojem je pouze estetický. Motorku jsem dovezl na začátku ledna a ještě jsem jí ani nestartoval. Jakmile to trochu půjde bude potřeba zajet motor a pak asi napíšu víc. Zatím na to jen koukám.

Doplňky na motorce - Kapalinové brzdy, tlumič řízení atd.

Prej to i jede rychle...
...zatím jsem nevyzkoušel...
...na jaro vyzkouším...
...a pak dám vědět...
...po prvních závodech se i rozepíšu...

První jízda, zajíždím motor a po chvíli jdu na zadní a pak už se jen válím po zemi. Od bláta a dobitej Tak si říkám, co se to ku**a stalo?! Seděl jsem na tom jak na hajzlu a to byla chyba. Výsledek, ohnuté řídítko, přetrženej řetěz, domrvený kapoty.

O měsíc později už jsem stál na startu prvního závodu v Pardubicích.

Prozatím mám odjetý tři závodní víkendy a s motorkou se stále sžívám. Největší překážkou jsem zatím já. Mám problém se na motorku správně poskládat tak, abych netahal nohy po zemi, což mě hodně limituje v náklonech.
Dalším nedostatkem je málo zkušeností, proto beru jako úspěch každý závodní víkend to, že se mi daří zlepšovat časy. Zatím nejsem schopen motorku naplno využít.