Derbi Cross city 125 (2010)

Vlastník Lukies
Vloženo 5.3.2018
Aktualizováno 16.3.2018

Hezká, levná, Španělská motorka.

Motorka koupena od Lukéno7 (Valteřice)

Yamaha XT 125: důvod neuveden

První dojmy - Zaujala mě svým vzhledem/cenou. Hledal jsem něco co nebude čistokrevná Čína, ale bude taky levná.

Motorku bych doporučil pro - Já ji mám jako druhou motorku především na cestování.

Doplňky na motorce - Kufr, led podsvícení ( ano budu dělat kolotočáře xD )

Vybíral jsem podle vzhledu a ceny, jelikož jako student jsem neměl úplně velký rozpočet. Majitel, kterého jsem uvedl, že jsem to od něj koupil je první majitel.. Mezi mnou a prvním majitelem byl ještě jeden od kterého jsem to kupoval se slovy, že ji už vůbec nevyužije. Když jsem ji přivezl někdy na podzim, tak chcípala na volnoběh a tak celkově hůř chytala. Poté co jsem ji seřídil, tak jsem na ní jezdil dokud nenapadl sníh po novém roce. Když napadl sníh, řekl jsem si, že by bylo dobré jí nechat odborně seřídit (MotoBoom České Budějovice), aby byla ready na jaro... (vůle atd.) Za půl dne a cenu 1 600 Kč mi ji seřídili a teď už jen čekám až bude hezky, abych vyzkoušel jaká bude pocitově při v podstatě denním používání. Kupoval jsem ji s najetýma 8 5xx Km a vzhledově jako nová bez škrábanců atd.. Pouze vzadu je lehce prasklý plast (zalepovaný), který není ani vidět na první pohled. Maximální rychlost je 102 Km/h víc jsem z ní opravdu nevyždímal při svých 62 kg.

Juka16
Juka16 napsal 16.03.18 v 13:07