SkyTeam Gorilla 125 (2017)

Vlastník šéfíček
Vloženo 22.3.2018
Aktualizováno 3.7.2020

Malý, ale plnohodnotný stroj. Snadno přenosný a tím i možnost jeho využití na dovolené.

Motorka koupena od MOTOKLADNO

První dojmy - Prvotní obavy ze způsobu jízdy se rozplynuly hned po prvních metrech. Snadný start, pružný rozjezd, slušná rychlost, účinné brzdy. Ideální na krátké přejezdy a do města.

Motorku bych doporučil pro - Mohla by být vhodnou průpravou pro mladé, začínající motorkáře, menší postavy. Vzhledem ke své nízké hmotnosti a nízkému těžišti, má tendenci při prudkém rozjezdu "stavět se na zadní" kolo. Dále potom pro svoji malou hmotnost i pro motorkáře-důchodce, jako taková "hračka". Lze ji snadno uložit kamkoliv. Její rozměr na délku je 130 cm a výška do 80 cm. Operativně se dají složit řidítka.

Doplňky na motorce - Na motorce nejsou žádné nadstandartní doplňky. Z výroby má ochranný kryt výfuku, účelný a elegantně vypadajíc.

Vzhledem k postupně se zvyšujícímu věku jsem chtěl na "relax" malou, ale celkem pružnou, motorku. Rozhodující byla její váha, pouhých 64 kg. Je s ní snadná manipulace. Je pouze pro jednoho, má nízkou spotřebu. I když má malá kola, je bezvadně odpružena. Má nízkou spotřebu, minimální údržbu a hlavně: povinné ručení je do 300 Kč. Pro její specifický účel není potřeba žádných doplňků: plexi, kufry, padáky. Plně vyhovuje jen batůžek na záda. Hlavně mít s sebou pořádné řetězové lano na uzamčení! Je lákadlem pro nenechavce.
Motor o výkonu 6 kW s plynule vytáčí a 4 převodové stupně umožňují jak dobrý tah do kopce, tak i slušný výkon po rovině. Sice motor je karburátorový, splňuje normu EURO 3, tak má výkon velmi dobrý a hlavně jednoduchou údržbu /vzduch.filtr a motor.olej/.
Myslím, že na dlouhé cesty motorka vhodná není.

seki88
seki88 napsal 29.03.18 v 11:37 10b.

Moc zvažuju koupi,ale 52 za ní dát nechci.až se objeví bazarovka,tak si jí asi koupim.Hezká a legrační motka...

octavia555
octavia555 napsal 23.03.18 v 21:51 10b.

bral by som..

STRESOR
STRESOR napsal 23.03.18 v 18:08 10b.

Umíš si mně představit na ní?Pro srovnání intruder R1800C váha motorky 400kg moje výška 185cm váha 140kg ale koněčně jsem spokojený až to neutáhnu tak půjdu cestou žamberáka a koupím tříkolku a pak už umřu

WEN52
WEN52 napsal 22.03.18 v 13:07 10b.

Pěkné.