BMW R 850 RT (2003)

Vlastník LadislavVado
Vloženo 4.5.2018
Aktualizováno 4.5.2018

Nikdy jsem si moc nemyslel že bych si koupil " bavoráka" ale potřeba většího pohodlí pro přítelkyni a super nabídka od kamaráda mě přesvědčila.

První dojmy - Musím se přiznat, že jsem docela zápasil a stále ještě trochu zápasím. Je to úplně všechno jiné - posez, vedení, ovládání náklon, řazení... ale pomalu si na sebe zvykáme tak uvidíme...

Motorku bych doporučil pro - Určitě po lidi nad 180 cm - 2 cm mi chybí a je to občas cítit a spíš pro silovější - přece jen má 280 kg.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, 3 super kufry.

Jak jsem uvedl výše je všechno jiné. Motorka je super na jízdu, je pohodlnější hlavně přítelkyně si to pochvaluje. Podvozek je supe opravdu necítím skoro díry pod kolama, spotřeba klasická po tuto motorku kolem 5 l.
Není moc do terénu ale tam se nechystám. Je těžší na ovládání na místě, člověk musí přemýšlet kde s ní zaparkuje protože se s ní na místě neotočím.
Mám k ní 3 kufry tak si myslím že se tam vejdeme oba s věcmi. Zatím na delší cestě jen do Německa na víkend a bohatě jsme se tam vešli.
Je super že na ní nefouká a skoro neprší - přední vysouvací plexi nemá absolutně žádnou chybu - občas si s tím hraju jen ze srandy.
Nejsem moc zkušenej jezdec teda spíš nezkušenej ale jezdí se na ní suprově.

tomBat
tomBat napsal 16.05.22 v 18:37 10b.

10b

tomBat
tomBat napsal 16.05.22 v 18:37

Pořídil jsem si letos stejnou mašinku a jsem naprosto spokojený. Taky jsem se ohlížel na potřeby delšího cestování s batůžkem a byla to jasná volba.

Ircos
Ircos napsal 24.02.21 v 21:40 10b.

Za 10 b.!

Milan1963
Milan1963 napsal 05.05.18 v 14:45 10b.

at' si dobře zvykneš a dělá ti radost.