Harley Davidson FXFB Softail Fat Bob (2018)

Vlastník FatBob2018
Vloženo 31.7.2018
Aktualizováno 31.7.2018

Docela chlapácká motorka, je to poctivý kus železa. Taková batmenovská motorka

Motorka koupena od HDOstrava (Ostrava - Mariánské Hory)

Harley Davidson XL 883N Iron: Zbytečný přechodový můstek, stejně bych pak přešel na něco většího

První dojmy - Hodně silný stroj na takový pohodový ježdění - kochání. Do města nesmysl, musí se hodně opatrně s plynem

Motorku bych doporučil pro - Pro těžké chlapy, které jiné moto neuveze :-) Pro jezdce s rozumem, co nikam nespěchaj

Chtěl jsem H-D, protože tyto motorky prostě vypadají jako motorky. Je to klasika. Chtěl jsem motorku, na kterou je radost se podívat. Moc toho nenajezdím pro nedostatek času, ale Bobík je fakt pěkné zátiší do garáže.
Pošilhával jsem i po Indiánovi, líbil se mi Scout Bobber, ale ten vodní chladič je fakt děsnej. Klasika má být vzduchem chlazená.
Jakmile padla volba na H-D, tak byl prvně v úvahu Iron. Je to moc hezká motorka, ale je to takové "děcké odrážedlo", ale popravdě se mně pořád Iron líbí moc moc. Pochopil jsem, že řada Sportster je pro začínající jezdce a stejně bych přešel později na něco většího.
Je pravda, že Fat Bob 2018 mě naprosto uchvátil, když jsem jej viděl na Motosalonu, ale nechtěl jsem jen tak dávat půl míče za moto, co bude vesměs stát v garáži. Nakonec to stejně tak dopadlo a jsem rád...

Na moto jsem neseděl asi 10 let. Naposledy na Hornet 600. Skok je to obrovský

Bobík je úžasnej stroj na projížďky po okreskách, absolutně nejde znát jeho váha. Je neuvěřitelně obratnej a síly má na rozdávání v každém okamžiku. Do města se nehodí. Pomalá jízda v koloně a projíždění kruháčů je porod. Hlavně výjezd z kruháče - zde lepší vůbec nesahat na pravý blinkr ))
Bobík je hodně pohodlný, jízdní vlastnosti jsou super - recenze nelhaly. Ergonomicky mně motorka sedla na jedničku.

Bikovec
Bikovec napsal 26.10.19 v 04:30 10b.

super! Také mám Bobíka a plně souhlasím s napsanou recenzí Snad až na nevhodnost motorky pro jízdu ve městě. Já totiž v žádné koloně nestojím a tak mi ani Brno nevadí

FatBob2018
FatBob2018 napsal 23.08.18 v 14:20

Děkuji všem...
Jsem nevěděl, že mně po těch letech bude motorka tak moc bavit... Je to radost na ní sedět

Petak76
Petak76 napsal 17.08.18 v 14:30 10b.

...tak na té motorce se mi nelíbí jenon cena, jinak je dokonalá:))) gratulace:)

H.O.G.
H.O.G. napsal 08.08.18 v 18:07

Dobrá volba ...

Petr7474
Petr7474 napsal 02.08.18 v 10:23 10b.

Moc pěknej. Jeden z mála H-D, které nemají nesmyslné ústupky v ergonomii kvůli designu.