Buell X1 (2002)

Vlastník biker.zz
Vloženo 1.9.2018
Aktualizováno 13.12.2020

Splněnej sen z doby, co na ni řádil na SFD Craig Jones

První dojmy - Toužil jsem po ní asi 17 let. co jsem ji poprvé viděl na SFD. Je to splněnej sen a na víc se tady nehraje. A že se celá klepe? Vždyť je to HD :-)

Motorku bych doporučil pro - Srdcařům :-)

Dávnej sen. Toužil jsem po ní asi 17 let. co jsem ji poprvé viděl na SFD. Je to splněnej sen a na víc se tady nehraje. A že se celá klepe? Vždyť je to HD

Tak, první věta nutná pro registraci motorky byla napsaná a teď, když už mám najetý nějaký kilometry můžu bejt konkrétnější. čekal jsem, jaká vlastně bude. Přeci jen už mi toho rukama prošlo dost, tak můžu celkem porovnávat.
Čekal jsem, co podvozek a měl z toho malinko strach. Přeci jen jsem nevěděl, co čakat od odpružení pod motorem a trubkovýmu rámu jsem v porovnání s deltaboxem dvakrát nevěřil. No, a není to špatný. Určitě se na ni musí do zatáček malinko tlačit, ale není to tak hrozný, jako třeba u bandita.Deltabox to není, ale jo, nevadí ničemu. řekl bych,že ovládání velice dobrý.
Motor. Co čekat od dvanáctistovky HD sportster osazený vstřikováním a šoupnutý někam k 90ps? No, motor má hrozně dlouhou, až nekonečnou jedničku, ale další kvalty jsou malinko kratší a 180 je na budíku skoro hned.. Četl jsem, že vstřikování je ne úplně dokonalý, ale mě zatím vše funguje, jak má.
Brzda. Přeci jen kombinace jednoho kotouče a šetipístku je trošku netradiční, ale brzdí to. Nevím zatím, co předvede v krizovým brždění, ale pro běžný použití úplně v pohodě.
Olejový odfuky od motoru. Párkrát mi zasvinili zadní blatníček a to na radu předchoziho majitele leju olej na min.
Cestování. No, to nevím, ale do větších akcí se s ním zatím pouštět nebudu
Emoce z jízdy. Tak ty jsou na max
No, a pokračování zese příště

lott2
lott2 napsal 10.03.19 v 20:36 10b.

Brumbaal
Brumbaal napsal 26.09.18 v 21:48 10b.

Forss
Forss napsal 02.09.18 v 15:13 10b.

Krásné foto, super recenze, 10bodíků jasných. ať to lítá ke spokojenosti