Cagiva Freccia C9 (1988)

Vlastník Mirinn
Vloženo 15.11.2018
Aktualizováno 14.12.2019

Cagiva Freccia C9 je menší sestra Ducati Paso navržena Massimo Tamburinim

První dojmy - Pro někoho škaredá,ale pro mě krásná,dnes už skoro rarita. Hlavně jich moc nezústalo provozuschopných,takže si myslímže si zaslouží zachránit a dát do origo stavu.

Zatím je to jen hromada šrotu,ale až na nějaké drobnosti jsou k tomu všechny díly a ještě část další motorky na náhradní díly.Pár drobností jako origo blinkry a koncové světlo musím ještě někde splašit,ale snad se zadaří.
Hned po dovezení začala kompletní rozborka a vypadá to že snad na té motorce nikdo nikdy žádnou údržbu nedělal,takže se přes zimu nudit nebudu
Edit 14.12.2019
Po roce práce a shánění dílů se renovanace blíží ke konci.Myslel jsem že to bude brnkačka Freccii obnovit,ale nakonec to zabralo trochu víc času.Hlavně shánění dílů byl problém.Na motorce toho moc použitelného kromě motoru a rámu nebylo,takže vše jsem musel sehnat druhé.U nás jsem sehnal jen stupačky ,jinak vše jsem musel nechat poslat z Itálie,takže částka za opravu pěkně naskakovala V itálii se občas narazí i na fungl nové díly ještě zabalené v krabici Cagiva.což je parádada
Největší oříšek bylo sehnat zadní světlo,to se mi podařilo až po roce najít v Itálii,sice použité,ale hlavně že je.
Už jen zbývá trochu poladit motor a pak už jen čekat na pěkné počasí ať se může otestovat

cvajtaktnimalorazka
cvajtaktnimalorazka napsal 20.08.20 v 19:06 10b.

Krásná práce

Figi25
Figi25 napsal 20.04.20 v 16:01 10b.

Tak to je jiný level Mám rád, když někdo dává do kupy zajímavé motorky nebo auta, která by jinak skončila ve šrotu. Velký obdiv.

vopák
vopák napsal 11.12.19 v 17:23 10b.

Sakra to sis máknul!Pamatuju si jí ze starejch motorradů.Raritka jak víno

zdenyseek
zdenyseek napsal 11.12.19 v 15:54 10b.

Hezký motocykl s nezaměnitelným designem.Rád bych ho někdy viděl na živo.
Pěkná práce

Hříbek
Hříbek napsal 13.03.19 v 13:11 10b.

Sen mého mládí, nakonec jsem měl Gileru, kam se na to hrabou dnešní stopětadvacky Přeji rychlou renovaci