KTM Freeride E-XC (2018)

Vlastník sussudio
Vloženo 6.12.2018
Aktualizováno 7.10.2022

spolehlivá motorka na elektřinu..

Motorka koupena od FIRMA:Racetool (Praha 4-Hodkovičky)

První dojmy - asi nejlepší motorka co mám.. ještě to musím řádně vstřebat..

zvuk.. za jízdy slyšíte prakticky jen odletující bordel a řetěz, jak maká na rozetě.. okamžitě poznáte, když není dostatečně namazaný.. jinak to prostě trochu píská.. není to úplně TICHO.. nějaký zvuk slyšet je - takže chodci se většinou uhybají v poho. kdo chce hukot z výfuku - pro toho to samozřejmě není. mě to neschází. když "nastartujete", tak je vlastně slyšet jen čerpadlo chlazení.. je to celkově dost cool..:)

L6L
L6L napsal 02.05.21 v 23:00 10b.

sussudio
sussudio napsal 06.04.21 v 15:48

po třech letech, poměr stráveného času na KTM oproti AFRICA TWIN adventure sports + CBR650F.. 9:1

kdybych si musel vybrat jen jednu z nich, nechám si elektriku.. kromě mazání řetězu žádná údržba, sednu a jedu třeba do lesa.. navíc mi to přijde mhohem bezpečnější, než mezi auty na asfaltu. takže doporučuji..

epp
epp napsal 06.04.21 v 12:11

s odstupom casu od kupy sa postoj nezmenil?

epp
epp napsal 06.04.21 v 12:09 10b.

fajn recenzia
neviem dokedy vydrzim odolavat kupe tejto moto

Craster
Craster napsal 28.05.20 v 07:47

Čau, tak jsem taky neodolal a "jiskřím" na Freeride-e. Popsal jsi to naprosto přesně. Sedneš a začneš se usmívat. Manželka tomu začala říkat Bzuk, pro ten nestandardní zvuk, ale mně to neva.
Moje jediná výtka je k dosti hlučnému řetězu. Když jedu po nějaké mírné roletě, tak je slyšet dost. Ale já koupil ještě ten starší model 2017 se slabší baterií a nevím, jestli se náhodou neměnilo i uložení řetězu.
Kupoval jsem ji jako novou, takže opotřebením to určo není.
Nicméně je to super na blbnutí a každý den se těším po práci do sedla.