Benelli TRE K 1130 (2011)

Vlastník PetKub
Vloženo 15.3.2019
Aktualizováno 27.3.2019

Zelená Italka zatím velká neznámá, najeto pár kilometrů, až vyleze sluníčko tak uvidíme, zaujala mě na první pohled

První dojmy - super podvozek i brzdy, posaz překvapivě pohodlnej, trochu nevychovanej motor .-) snad si zvyknu po Triumphu, vzhled ... no prostě jinej

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, CNC páčky, zadní kufr

Moje první Italka ... tak uvidíme, zatím najeto jen pár kilometrů, ale zatím jsem natěšenej jako u každý motorky co jsem si koupil ,
kvalita zpracování mi přijde pěkná na to co se o italech píše,
spousta věcí je uděláno jinak než na japonci i na anglánech, jak to bude fungovat se uvidí,
mínusy - zatím ... motor je takovej ingot (je vidět že je to málo kusová výroba) a hmotnost by mohla bejt menší

PetKub
PetKub napsal 26.03.19 v 11:16

Díky všem za info, zatím mám prvních cca 300km a tak se oťukáváme. Podvozkově si myslím , že to bude super (silnice nejsou ještě v tom stavu aby se to dalo pořádně vyzkoušet). Teď budu řešit palivovou mapu - je to strašně ucukaný, je tam zřejmě nějaká upravená. Zatím čekám až mi přijde konektor, abych se mohl napíchnout a zjistit co tam je.

BobRF
BobRF napsal 26.03.19 v 09:30 10b.

Výborná moto hodně nedoceněná má pár much ale pokud je vychytáš a hlidáš tak tě nenechá ve štychu nezklame nejlíp přečíst si profiy odl WenCa opravdu Benelli rozumí a hodně ti to pomůže při bezproblemovém provozování

marafzs600
marafzs600 napsal 22.03.19 v 15:29 10b.

Vyjímečný stroj

Podas
Podas napsal 22.03.19 v 07:18 10b.

Krásný kousek , uplně stejnou má kámoš,akorát moc žere

speroure
speroure napsal 16.03.19 v 10:37 10b.

Krásná Benellka!! Přeji mnoho spokojených km! PS: Na FB najdeš skupinu Benelli CZ/SK/EU !