Jawa 350 OHC Special (2018)

Vlastník Othello
Vloženo 17.3.2019
Aktualizováno 6.1.2021

Mohl bych napsat pár řádků, jak je ta motorka úžasná a skvělá, ale ne.
Jsem ve věku, kdy mi nechybí divočina, neprahnu po rychlosti světla. Jsem ve věku, kdy si chci vychutnat nejen jízdu na pohodu, ale chci aby mě motorka dovezla v klidu, třeba na kávu.

Motorka koupena od MOTO Miroš

První dojmy - Je to živoucí stroj, není pochyb. Chvěje se, vibruje, brumlá a dokáže řvát jako zvíře. Přitom na první pohled vypadá jako neviňátko, zdání klame. Stačí se zaposlouchat během jízdy. Dokud neotočím klíčkem abych jí vypnul, neustále kafrá. Co mi to připomíná... No nic, zkrátka, je to jiný "cafe" .Kdo nezkusí neuvěří. Každopádně mě baví a dokud budu mít kávu rád, budu na ní jezdit. Ten požitek, stojí za to!

Motorku bych doporučil pro - Motorka je pro každého, mladého, starého jezdce, zrátka pro ty, kteří nehodlají zaniknout v davu.

Speciál budí pozornost všude, kde se hnu. Lidi zvedaj palce, je líbivá.
Subjektivně je líbivá i jízda na ní. Je to úplně jiný level, vymyká se všemu co jsem kdy řídil. Je svá a nemá ambice se vytahovat před konkurencí. Je to kategorie sama pro sebe.

JA1977
JA1977 napsal 01.04.21 v 02:25 10b.

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 06.01.21 v 00:35 10b.

Krásný stroj. Taky jsem pořídil u p. Miroše. Akorát ji mám na servise s plovákem a řeším přední brzdu.

Polard
Polard napsal 16.06.19 v 19:31 10b.

Moc pěkně napsáno ? ? Přeji příjemnou zábavu.

rbiker70
rbiker70 napsal 02.04.19 v 20:27 10b.

Vzhledově nemá chybu a jízda je taky hodně zajímavá - to můžu potvrdit, protože už taky poctivě zajíždím

rapuork
rapuork napsal 24.03.19 v 17:33 10b.

Je vidět, že Special se prodává a asi zaslouženě, protože je to fakt krásná Jawa. Já bych ho chtěl hned taky, když to čtu. Ale u mě je nejhorší, že chci všechno co je pěkný ...třeba i Hondu Monkey, ale musím se spokojit se svým CX.
Za mě a ať dělá jen radost.