MV Agusta Brutale 910 S (2007)

Vlastník plosinka
Vloženo 9.5.2019
Aktualizováno 9.5.2019

Je červená :)) Krásný design, výborný motor, hezká kola, super originální výfuk.

První dojmy - Super. Hned po rozjezdu jsem si ji užíval. Zrychlení bylo úžasné, krásný zvuk. Byl jsem si hned jistý, že to je to pravé. Do zatáček hravá, jen na parkovišti trochu ucukaný plyn (jak jsem zjistil je to jen o zvyku a cviku).

Líbí se mi italské stroje, krásný design, motory. Agusta je v tomhle špička. Navíc pro mě velké kouzlo v tom, že je nepotkávám na každém rohu. Koupena od dovozce v Prostějově. Jednání super. Hned jsem si na ni dal gumy Pirelli Diablo Rosso III. Moc mi dělá radost originální výfuk. Nemám vůbec potřebu ho měnit. Najeto na ní mám kolem 20 tisíc. Porucha jen naštíplý stojan v uchycení. Bez problémů a rychle mi ho poslali. Jinak jen klasická údržba podle doporučeného servisu. Jízda na ní je super. Výkon mi vyhovuje, zátah už od nízkých otáček. Je skvělá v zatáčkách. Malá, krátká, takže klikaté silnice jí vyhovují. No mě zase vyhovuje celkem nízké a dost vykrojené sedlo. Pro vyšší postavy není, delší nohy naráží do hezky tvarované nádrže. Pro spolujezdce a tím myslím drobnější slečny to jde, ale... Na delší cesty se dá taky. Dal jsem s ní za den 800 km a nebyl problém, ale to bude asi dost subjektivní. Na rozbitých cestách horší. Dost tvrdý podvozek a sedlo. Ucukaný plyn, jak jsem zjistil je jen o zvyku. Provedení a lak super. Ale všechno to berte jako pohled člověk, co se zamiloval :) Hezký den a volnou cestu.

fsmoula
fsmoula napsal 10.05.19 v 09:42 10b.

Hezká italka za 10.b

Taliján
Taliján napsal 10.05.19 v 06:21 10b.

Brutale me neprestane drazdit. Nebit magor do Ducati, tak uz davno mam nejakou z tehle MV rodiny. Naprosto genialni design a muzu na ni cucet hodinu a porad nachazim nejaky skvely detaily...mas to pekny za 10b!!!

dragsterrr
dragsterrr napsal 09.05.19 v 22:06 10b.

jj, Brutale :)