Benelli TRK 502 (2018)

Vlastník Kočka83
Vloženo 17.5.2019
Aktualizováno 17.5.2019

Skvělá cestovní motorka nejen pro začátečníky

Motorka koupena od Moje-motorka.cz

První dojmy - Moje první jízda byla když jsem jí vyzvedla z prodejny. Z autoškoly jsem byla zvyklá na Hondu CB500F a jak jsem sedla na Benelli, připadala jsem si jako královna . Byl to velký rozdíl v ovladatelnosti vzhledem k její váze, ale zvykla jsem si a jezdí se krásně.

Líbí se mi její vzhled. Mám ráda velké cestovní motorky a vzhledem k její ceně a velkému množství vestavěných příslušenství v základu, jsem s koupí této motorky neváhala . Koupila jsem ji minulé léto a nyní mám najeto cca 5500km. Nejdelší trasa byla s přítelem za polské hranice cca 500km jeden den tam a druhý den 500km zpět. Za tuhle cestu jsme měli možnost otestovat jízdu ve dne v noci jelikož nás výlet napadl až v odpoledních hodinách. Na zpáteční cestě nás potkal velmi silný déšť a i z polské dálnice byla najednou řeka. Ačkoliv jsem měla najeto něco přes 1000km motorka se o nás dobře postarala a těžkými podmínkami nás bezpečné bez pádu provedla. Spotřeba 4-5l na 100km, úložný prostor zatím dostačující, spolujezdec i řidič má řekl bych slušný komfort i na dlouhé cesty, zatím bez závad.

Mám zatím zkušenosti jen co se týče silnic a jízd po městě. Nesnáším kostky, po nehodě s autem na nich nerad jezdím a cítím se nesvoja,V terénu jsem nebyla, ale ráda bych je otestovala.

Pavel888
Pavel888 napsal 21.05.19 v 19:24 10b.

ať věrně slouží