Harley Davidson FXFBS Softail Fat Bob 114 (2019)

Vlastník Motoamater
Vloženo 31.5.2019
Aktualizováno 13.2.2024

Je to hezká motorka, která má výborné jízdní vlastnosti. jde výborně do zatáček a především velmi brutální krouťák.

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Praha - Klasik Mot

Harley Davidson FXDR 114: Jízdní vlastnosri byly daleko horší než FAT Bob!

První dojmy - Zátah super, Výborné řazení a otáčkově je dobře naladěná. zatáčky s ní probíhají jako na "naháči". Super je bezklíčkové ovládání, Výborné jsou dále pneu (před tím jsem měl Breakouta a široká guma se nechovala dobře). jediné co mě vadí je žádný úložný prostor (jen malá brašna u kola). Výborně je řešeno plexi (sundat jde za 5s!).

Motorku bych doporučil pro - Moto je vhodná pro někoho, kdo má rád zrychlení, dobrý zvuk, a myslím, že tento typ je i pro mladší řidiče - myslím mladší než já-)))

Doplňky na motorce - KIT III motor, Blinkry, výfuky, kryty výfuků, plexi, značka v boku, Chtěl jsem padáky, ale nelíbí se mi - takže jsem je nedal - až padnu bude škoda daleko větší-)))

Výborně ovladatelná. Hmotnost není vůbec znát. Velmi dobře funguje bezjklíčkový systém + zamykání řídítek. Brzdy fungují bez chybně. Zvuk také velmi kvalitní - mám jiné výfuky, ale i originální jsou dobré. spotřeba je kolem 5 litrů, ale zajíždím, tak se určitě pak zvedne.-))
Podvozek se úplně změnil je stavitelný a vůbec bych řekl, že to v HD udělali super. Dále se povedl motor!!

S moto se dá kličkovat mezi auty, dá si líbit i nižší otáčky (vše pobere), Dálky i město OK. Možná jen pozor na štěrku - díky krouťáku se prohrábne zadní kolo (riziko smeknutí).

NA cestování OK. rychlost kolem 100 (i bez pexi) OK. s plexi je OK do 130.

Krasomil79
Krasomil79 napsal 28.01.23 v 20:01

Zdravím, koukám po stejné motorce a mám dotaz. Má tempomat? Kolik stojí ty hezké blinkry a výfuk. Děku Krasomil

Bikovec
Bikovec napsal 30.12.19 v 18:34 10b.

Věřím, že tyto koncovky dokáží nevídaný randál Pěkný stroj

martin292
martin292 napsal 07.06.19 v 13:05 10b.

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 07.06.19 v 07:21 10b.

Povedený stroj

Figi25
Figi25 napsal 03.06.19 v 14:24 10b.

Krasavec Dobrá volba!