Harley Davidson FXFBS Softail Fat Bob 114 (2019)

Vlastník siluru
Vloženo 2.8.2019
Aktualizováno 2.8.2019

Od prvního setkání a projížďky mě neustále mile překvapuje.

Motorka koupena od Troja (Hradec Králové)

Harley Davidson XL 1200X Forty-Eight: Byl mi malý,ale je to nádherný motocykl
Harley Davidson FLFBS Softail Fat Boy 11: Na fotkách vypadá lépe než v reálu,jízdně mi nesedl.

První dojmy - Motorka mi na první dobrou padla do ruky. Vše bylo tam kde má být,na nic jsem si nemusel zvykat. Jen je trochu hůř vidět v zrcátkách.

Motorku bych doporučil pro - Motocykl bych doporučil každému,kdo má rád akceleraci i pohodovou vyhlídkovou jízdu.

Doplňky na motorce - Jen brašna a koncovky výfuku.

Padl mi do oka neotřelým vzhledem. Nikdy se mi černé a navíc v matu motorky nelíbily,ale v případě "bóbika" jsem jinou alternativu nepřipouštěl. Dle mého parádní svezení,motor úžasný zátah už od nízkých otáček"ještě jsem v záběhu" super podvozek i brzdy. Někomu se může 306kg zdát moc,ale mě to po odoplňkovaném Road Kingovi cca 400kg připadá lehký a ovladatelný. Namontoval jsem jen S&S výfuky,mají hezčí zvuk a líp mi sedí i vzhledově . Kvůli absenci úložného prostoru,jsem dal brašnu na kyvku. Tím končí moje úpravy. Sedlo pro spolujezdce je spíš nouzovka za trest. Manželka jezdí na svým Ironovi,tak to řešit nemusím. Zatím nejdelší cesta v kuse jen 200km,úplně v pohodě. Veliký turisti nejsme,tak nedokážu posoudit jestli je to i k cestování třeba po evropě.

Alda_7
Alda_7 napsal 02.03.21 v 20:39 10b.

Takto vypadá zhmotněná radost! Ta matná černá .
Krouťák 114ky je nakažlivý.

Bikovec
Bikovec napsal 30.12.19 v 18:30 10b.

Moooc pěkný stroj

Heavyrider
Heavyrider napsal 14.10.19 v 23:04 10b.

Moc peknej stroj

gabe79
gabe79 napsal 12.10.19 v 11:36 10b.

96inch
96inch napsal 06.08.19 v 08:32 8b.

Moc pěkná motorka kluku