Yuki Vista 250 (2005)

Vlastník Thomino78
Vloženo 10.6.2019
Aktualizováno 10.6.2019

Solidní motorka pro začátečníky. Jezdí, svítí, troubí. Jako první motorka je fajn, ale časem jdu do něčeho většího.

První dojmy - Když jsem na motorku sedl poprvé, tak jsem měl smíšené pocity. Na jednu stranu se mi zdála velká (po skůtru, na kterém jsem jezdil), ale rychle jsem si zvykl. Kupoval jsem ji ojetou, tak jsem popravoval nějaké ty mouchy, hlavě bylo hooodně vychemlaný zadní rameno.

Motorku jsem si vybral hlavně kvůli ceně, která pro mě byla přijatelná a také styl motorky - cruiser. Pro jednoho nebo dva jezdce na krátké vzdálenosti je dostačující, jezdím na ni do práce - cca. 10 km. Nejdelší trasu, kterou jsem s ní jel, tak cca. 200 km na jeden zátah, se ženou a s plnou polní na kempování. To už dostávala zabrat a kopce jsme zvládali jen taktak. Co se týče brzd, tak na tuto motorku jsou ucházející, vždycky jsem zastavil, jak jsem potřeboval. Motor si pěkně vybruje, ale také se to dá. Se spotřebou jsem tak na 3,5 l/100 km. S motorkou se dá dobře jezdit ve městě i na nějaké tůry, do 200 km s nějakou pauzou úpně v pohodě.