Yamaha WR 250R (2008)

Vlastník cong156
Vloženo 18.10.2019
Aktualizováno 9.8.2023

Dobrodruh "no limit", bejbina pro každý den

AJP PR5 250 Enduro: V jetou yamahu jsem za levný peníz doufal jen tajně

První dojmy - Je to jen endurko pro náctileté a začátečníky? No, nevím. Podívej se ještě jednou...

Motorku bych doporučil pro - začátečník, ale i cestovatel do neznáma

Doplňky na motorce - Renthal řídítka
Cycra probend ochrany páček
IMS 3 gal palivová nádrž
Enduristan brašna pro servisní balíček
Ram konfigurace pro držák telefonu
Usb nabíjení + voltmetr
JNS led světlo + přídavné led světlo
Flatland ochrana chladiče, Flatland kryt motoru, a další prvky ochrany komponentů nutných k provozu ve všech podmínkách

Malá motorka pro náctileté? Co s tím jde proboha dělat?

Pro koho vlastně je? Pro ty, kteří na takové moto začínají a pilují své dovednosti. Pak pro ty, co nemají kam spěchat, sedají zpět do sedla po letech.
Ale pak jsou tu i ti, kteří ji krapet zmáčknou a vyždímou z té krásky její potenciál. V mých očích je obrovský.
Malé wr s přehledem zvládne to, co jsem si přál a zároveň v to moc nedoufal. Neměl jsem absolutně žádnou zkušenost s takovým druhem motorky, tupé malé endurko.
Recenze mluví o neskutečné výdrži motoru, o velmi slušné váze a navíc s funkčním offroadovým podvozkem.
Bejbina zatím dostala jen větší, průhlednou nádrž. A pár ochranných prvků, které se ještě změní. Bude jezdit kdykoli a kdekoli. Proto na to musí být připravená :)
Spotřeba paliva s mým druhem ježdění je kolem 5l. Dokázala ale jet i lehce pod 3l na 100km, IMS nadrž má objem lehce pod 12l.
Podvozek je takový tupější, nicměně se s jeho vlastnostmi aspoň nebojim na trailech trošku na moto zatlačit. Což se o spoustě jiných nezávodních strojích říct opravdu nedá.
Váha stroje v mém nastavaní je lehce pod 140kg. ( Oproti originalu veze více paliva, servisní balíček).
Změny budou přicházet. Jsem vždycky spokojenej jen chvíli :). Víc v deníku.
Skvělý dualsport!

Výlet:

Vlnič
Vlnič napsal 26.08.21 v 07:05 10b.

Tak to jo!! Tohle se Ti vážně povedlo úplně všechno, motorka, využití jejího potenciálu, Tvůj přístup, profil, deník, videa. Opravdu skvělý

LuigiCB1300
LuigiCB1300 napsal 25.07.21 v 12:36 10b.

měl jsem tam laděnej FMX vejfuk a KN filtrem a už to bylo napůl ostrý ale hodně hlasitý i pro jezdce ..

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 30.07.20 v 18:13 10b.

Animals21
Animals21 napsal 20.07.20 v 14:55 10b.

Super napsaný, výborný fotky a moc pěkný videa
A u tebe jsem okoukal ten představec na řidítka - to mi hodně pomohlo, abych se na moto cejtil dobře

Káreo
Káreo napsal 19.05.20 v 13:59 10b.

Paráda! Vypadá víc jak skvěle, opravdu pohledná motorka! Přeji mnoho km bez nehod a plno zábavy! Posílám desítku!