Yamaha SR 125 (1997)

Vlastník kubic
Vloženo 22.6.2007
Aktualizováno 17.5.2009

Je to motorka v pohodě, sem s ní nadmíru spokojen. Jede pěkně a málo žere, Veme si kolem těch 2,7 litrů/100km. Mohu jen doporučit. Maximálka se pohybuje něco těsně nad 100km/h (možno i 120, ale na vlastní nebezpečí), cestovní 80-90km/h.

Cesty: !!! Motosraz peklo!!! Cesta na Moravu (cca 300km)-absolvuji každý týden...

Cestopis: Na Moravu se jelo pěkně, docela dobrý počasí. Jel jsem 200 km tam s jednou přestávkou a zpět už jsem to dal bez přestávky Mno a 27.5.2007 jsem najel za den 300 km a z toho 240 km v kuse . pořád zkouším co na motorce vydržím Na dlouhé trasy se dostanu pod spotřebu 2,4 litru , si myslim že je to nádhera 10.2.2008 jsem jel na Moravu a z5, najel jsem 500km a opravdu to byl "záhul". Opravdu jsem se divil, že mi to sežralo 11,5litru!!! Ale víckrát radši ani ne, protože sem byl jak prkno :D

Další info: Mám tankvak, kufr, koupil sem na ni novou řetězovou sadu a brzdové destičky (přední). Už je po seřízení ventilů. Nový zadní blatník, zadní pneu...Když se umeje tak docela i pěkně vypadá, že..???

x

Nové:
Teď jsem ji měl v servisu, už to potřebovala holka... má najeto už 62 000, tak jsem nechal vyměnit rozvodák a pístní kroužky a celkově přetěsnit + výměna olejů (přední vidlice, převodovka), vpředu výměna pneu. Ted jede krásně a už aby byla zajetá

Bohužel už je pryč a já přesedlal zatím do auta

Svobi
Svobi napsal 16.09.07 v 11:58

nevipadá špatně, je to takový předvývoj viraga

Flašek.Lee
Flašek.Lee napsal 15.09.07 v 20:30

Ty vole tak tyhle SRka jsou fest držáky jj Yamaha..

kubic
kubic napsal 27.07.07 v 13:27

Díky, gps mě stála babiččin nákup v Mounfieldu a jinak stojí asi 6000,-.

napsal 23.07.07 v 18:28

Pěkná mašina kolik Tě stálo GPSko?

kubic
kubic napsal 27.06.07 v 22:04

to Paty: čau, hele na žádný pekelný motopárty sem nebyl, ale napiš a nekam mužem vyrazit. Ale mam malo času... A na Moravu bys mohl jet se mnou, ale nejezdim tam jen tak.. z5 bys musel sám . Měj se a diky