KTM 1090 Adventure R (2018)

Vlastník pepa1972
Vloženo 28.1.2020
Aktualizováno 28.1.2020

KTM syndrom již mám, takže se jednalo o zmodernizování strojového vybavení. Jestli je to posun dál a výš uvidíme. 990 zatím zůstává v garáži ?

Motorka koupena od FIRMA:HS Auto Staněk (Strakonice)

KTM 1290 Super Adventure R: Byla to těžká volba. Nakonec vyhrála lehčí s pro mne dostačujícím výkonem. Uvidíme...

První dojmy - Ještě víceméně žádné, zatím proběhlo pouze dovybavení . Jezdil jsem se na kamaradove 1190R a rozhodl se také pro obnovu. . Šusplech, centr stojan, rallye stupačky, držák telefonu Touratech...z Flash- teamu vše došlo včas a dle dohody.

Motorku bych doporučil pro - Srdcař, fanda značky, pro kohokoliv - jelikož motory LC8 jsou brutální hovada

Doplňky na motorce - Kryt motoru, origo, centrální stojan,hrazda Touratech, držák MT zamykatelný, rallye stupačky, rozšíření bočního stojanu

Tisicdevadesatku jsem si vybral jako nástupce KTM 990 Adv. S ní jsem projel trochu Ukrajiny, Bosny, Slovenska...na původním stroji mne uchvátila nepřítomnost jakýchkoliv asistentů ( vyjma ABS ). Jsem zvědav, kam se posunul vývoj u firmy za deset let a jestli je to k lepšímu z či naopak. Pevně věřím , že budu spokojen. Motorka je ještě v záruce s kompletní dokumentací, od rakouského dealera. Při montáži doplňků mne nic nepřekvapilo, vše sedělo a stroj začíná vypadat dle mých představ.

31081
31081 napsal 29.01.20 v 07:44 10b.

Hříbek
Hříbek napsal 28.01.20 v 20:56 10b.

Krasaviaca jezdil jsem na ni a cumel jsem jakej je to doldd beránek a navrchu divoch garaz mas pekne zaskladanou

rakeťák-Kim
rakeťák-Kim napsal 28.01.20 v 20:25 10b.

Krásná