Kentoya Maximus 125 (2020)

Vlastník SemyBiker
Vloženo 17.3.2020
Aktualizováno 20.2.2024

Za málo peněz(52 990kč) dost muziky

Motorka koupena od FIRMA:Martin Kuchař - LevnéMOTO Centrum

První dojmy - Mé první dojmy ze skůtru byli pozitivní bál jsem se slabšího motoru a horší ovladatelnosti kvůli váze a velikosti ale opak byl pravdou . Skůtr parádně padnul do ruky a ovladatelnost je perfektní

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Leovince
Malý držák SPZ
Držák na telefon
Vyhřívané gripy Oxford

Skůtr se parádně ovládá hezky se naklápí
Brzdy nejsou moc ostré ale jinak brzdí celkem dobře
Podvozek je na tom hůř větší nerovnosti tlumí špatně (poměrně tvrdá přední vidlice) ale naopak při větším brždění se tlumiče dosti ponořují každopádně není to nic strašného .
Motor i přes psaných 6kw docela slušně jede, nemá se mnou (105kg)problém letět po rovince 100km/h (dal by více ale je v záběhu tak ho nechci moc trápit ) zrychlení z 50-70 km/h je celkem rychle na parametry a leckoho by to překvapilo .
Úložný prostor pod sedlem je celkem velký (prý na dvě helmy... mě se tam vejde jen jedna a to do spodní části která je větší než vrchní ale je tam spousty prostoru na další věci )na skutru jsou ještě dvě přihrádky na drobnosti (peněženka,klíče...)při čemž v levé jsou dvě usb zásuvky na nabíjení telefonu apod...
Jízda se spolujezdcem je celkem pohodlná (i pro spolujezdce) akorát je pak znát nižší výkon co se týká akcelerace (spolujezdec cca 56kg ) ale jinak není problém podnikat i delší výlety
Zatím najeto cca 6tis.km bez problému až na jeden kdy při 5900 km praskl řemen ale to není chyba stroje
Jediná věc která mi občas vadí je to že při větším náklonu člověk škrtne hlavním stojanem o zem .(vyřešeno přitvrzením zadních tlumičů )
Jinak jsem zatím se skůtrem spokojen a doufám že nadále budu
Značka je TaroMoto
Model AlexOne
Ročník:2020
Jedná se o model se vstřikováním
Jinak totožné jako :Kentoya Maximus 125i
Offensive Maximus 125i
Capirelli Maximus 125i

Moto po menší nehodě předělána do bílé barvy