MZ 660 E Baghira (1999)

Vlastník Domino95
Vloženo 5.4.2020
Aktualizováno 6.4.2020

Motorka s brutalnim zvukem a spolehlivosti, alespon podle internetu.

KTM 660 SMC: Nebyla zadna za normalni penize
Husqvarna SM 610: Spolehlivost

První dojmy - Na motorce mam najeto asi 200km a po fajrblejdu je to skok uplne jinde. Jinak se stim jezdi, proste vsechno je uplne jine. Zarazilo me, ze na motorce se da v pohode jet i delsi trasa diky pohodlnemu sedlu.

Motorku bych doporučil pro - Pro nekoho kdo se chce vyblbnout, ale zaroven nechce delat kazdy rok GO

Po asi ctvrt roce hledani ostreho motarda se servisem Xtečka jsem zjistil, ze takovy neexistuje. Po marnem dlouhem hledani, jsem dospel k tomu, ze vezmu husku 610. Domlouval jsem projizdku na vikend a den co den jsem jeste hledal nejaky zazrak. Zazrak se stal, MZ jsem nasel uplnou nahodou na bazosi, kdy popis byl jenom baghira 660 a tim to koncilo. Rikam si to je zas nejaka čina. Po prohlizeni internetu jsem zjistil co je to zac a tak jsem domluvil projizdku v ten samy den jako husku. Chci podotknout ze na motarda jsem sednul poprve po fajrblejdu. Prvni jsem projizdel husqvarnu, vsechno se zdalo byt ok. Pote jsem jel na MZ. Hned jsem byl udiven brutalnim zvukem, jelikoz to ma jiny vyfuk. Projel jsem to a zdalo se mi ze to jede lepe nez huska. Slovo dalo slovo a MZ se vezla domu, z duvodu: vyssi spolehlivosti, zvuku a zdalo se mi, ze se lepe ovladala nez huska i kdyz to je subjektivni nazor, protoze jsem na tom sedel chvili.

Maiklos
Maiklos napsal 06.04.20 v 03:13 10b.

Čadil
Čadil napsal 05.04.20 v 19:48 10b.

parádní stroj

novis79
novis79 napsal 05.04.20 v 18:21 10b.

Toto je verze Black panther, i origoš lauf má suprovej zvuk, mám ji taky, v uplně originál stavu a taky černou