Ostatní Motorová koloběžka (2020)

Vlastník RASíček
Vloženo 19.5.2020
Aktualizováno 1.10.2020

To zkrátka musí(!) být motorka, má to: rám, motor, dvě kola, řídítka, kotoučový brzdy, stupačky, sedlo, "plyn" - i když vypadá jako dětský odrážedlo a oficiálně je to elektrická koloběžka, tak koloběžet se na tom rozhodně nedá!

Motorka koupena od Alza Praha - naprostá!

První dojmy - Fiští to neskutečnou rychlostí, při 35km/hod. - mám stejnej dojem, jak stopadesátkou na velký motce. Trochu vratký, nesmí se člověk opřít nechtěně o jednu nohu, protože to HNED zatáčí, je potřeba hodně koukat dopředu na terén, protože ty malý kolečka bez tlumičů prakticky nic nevyžehlí, takže je to o tlamičku. ALE po Praze - místo Covidem nahuštěný MHD - při pěkným počasí to udělá velkej rohlik na puse.

Motorku bych doporučil pro - Pro fšecky...

Doplňky na motorce - Musel jsem dokoupit "kufr" a opravdu jsem byl špatnej bez zpětnýho zrcátka.

Plánuju nějakýho vytuněnýho uřvanýho Akrapa

Vybral jsem ho hlavně z bezpečnostních důvodů. V Praze a v mým věku patřím do Covidem-19 nejohroženější skupiny. Fuckt se mi nechce do MHD, pokud to není životně důležitý. Zkusil jsem chodit pěšky přes kopec 2km do garáže pro motku, oblíct se a odjet 3km do práce. Samozřejmě trochu problém s parkováním, když chceš mít motku na očích. První inspirací byl starej nepojízdnej skútr, kterýho partnerka vylovila po letech stání z garáže. Zkoušeli jsme ho zprovoznit, ale narazili na nedostupnost náhradních dílů.
Takže jsem hledal a našel tohohle PIFÍKA ( Inmotion P1F).
Mám najeto cca 40km. Z kopce nebo po rovině to docela sviští, do kopce nic moc, ale vyjede skoro všecko, co nevyjede, pomůže se nohama nebo dotlačí.
Samozřejmě nejlíp se jezdí po silnici, protože je nejrovnější, ALE zatím mám mezi plecháčema dost strach, přece jen je to malý,není to vidět ani slyšet, takže drandím po chodníkách. Když jdete pěšky, tak nevnímáte, jak jsou chodníky neuvěřitelně rozbitý, zaplátovaný, plný děr a různejch bariér.
CHODCI překážej, ne protože by byli pomalí, ale protože NECTÍ ŽÁDNÝ PRAVIDLA! Nechoděj vpravo, ale šněrujou si to prostředkem, neblikaj, kličkujou, protože furt čučej do mobilů, brzděj bez rozsvícení brzdofky, vyběhnou ze dveří z baráku a ani se nerozhlídnou, taky hovnům a šavlím se musí vyhýbat, no hrůza!

Mišákovi
Mišákovi napsal 17.06.22 v 12:37

Motorky máme už 5let a jsme vždy centrem pozornosti. Jsou prostě SUPER a máme přes 100kilo .
Vozím sebou v košíku ještě psa 10kg po rovině a mírného kopce to je super. Vhodné do kempů a přímořských měst. Hornatých jen při zatížení do 50kg.
TEN KDO KOUPÍ NEPROHLOUPÍ!!!

cabrra
cabrra napsal 23.05.20 v 16:39 10b.

zítra se přidám do řady šťastných majitelů díky