BMW F 800 S (2006)

Vlastník froggz
Vloženo 8.6.2020
Aktualizováno 8.6.2020

Pro mě krásná motorka, s řemenem, zajímavým motorem co splňuje moje aktuální požadavky

Motorka koupena od FIRMA:LTR moto (Vršovice (Praha 10))

První dojmy - První dojmy byli rozporuplné, ale to se vyřešilo novými pneumatikami. Při testování se mi spokojeně sklápěli zrcátka, ale motorka mě bavila a dobře řídila.

Hledal jsem druhou motorku, takového otloukánka co bude sloužit v zimě v létě a spolehlivě mě vozit za každého počasí do práce a přitom si nebude stěžovat že mu v zimě rezne řetěz.

Po výměně pneumatik a nějaké té údržbičce navíc, výměně oleje v tlumičích je motorka už dobře použitelná. Táhne lineárně, sedí se na ní poměrně příjemně (jenom má člověk trochu více nakrčená kolena a váhu na rukou), ale v podstatě mi to nevadí, motorka mi vyhovuje. Při průjezdu zátáčkami mám z bavoryně obrovský pocit jistoty a pohody, jako s žádnou jinou.
Informace co dodává palubní počítač jsou na rok výroby neuvěřitelné a člověk má k dispozici vše co potřebuje (třeba spotřeba 4,6l co na mě dlouhodobě svítí mi dělá neskutečně dobře).
Vyhřívané rukojeti jsou na zimu parádní věc a dokonce se dá s trochou snahy i schovat za plexy.

Milan1963
Milan1963 napsal 09.06.20 v 16:35 10b.