Super SOCO CUx (2020)

Vlastník ElectricBoy
Vloženo 22.11.2020
Aktualizováno 22.11.2020

High-tech e-skútr s Bosch motorem, vychytanou konstrukcí a designem.

První dojmy - První dojmy předčili očekávání, provedení, zvukový projev - téměř absolutně tiché, světla, diplej, brzdy, tah do kopce. Pokud jedete v místě, kde nehlučí doprava, je tam ticho a kolem někoho projíždíte, no nikdy jsem neviděl tolik spadlých čelistí a nechápavých pohledů a otoček. V podstatě asi takto, šlapající cyklista vydává zvuk, vy ne a jedete 50. Proto dva prsty stále na brzdě a palec na klaksonu. Kvůli tomu mám už v poslední době při sobě reprák s muzikou.

Za zmínku stojí bezpřevedový HUB motor Bosch, dobře čitelný display s automat. regulací podsvícení, LED provedení všech světel, perfektní provedení akumulátoru s indikátorem ze článků Tesla S,
dálkové ovládání s remote otvíráním kufru, bezklíčkový start, alarm s blokací zadního kola motorem, modem a aktivní datová SIM v ceně, která připojí skůtr na server výrobce ve Frankfurtu - výrobce analyzuje data z provozu a může na dálku provést OTA upgrade řídící jednotky, dál je tam GPS a máte kontrolu v historii nad trasami a pohybem stroje.
Celé je to zálohované cca na 2dny záložním aku, pokud vyndáte pohonný akumulátor.
To celé máte pod kontrolou v aplikaci, která udává navíc oproti LCD udává i spočítaný zbývající dojezd.
Z výrobku jsem zatím po půl roce nadšen.
Stroj je absolutně neslyšný, žádný řetěz, převod a má velmi pokročilé vektorové řízení motoru, tzn. absolutně neslyšný sinwave controler.
Dojezd, rychlost, jízdní vlastnosti vzhledem ke kategorii výborné.
Poměr cena/kvalita je famózní.

ElectricBoy
ElectricBoy napsal 26.11.20 v 06:03

Dám jí tam až na jaře, už ji mám zazimovanou pod plachtou v garáži. Je fakt že jsem si ji ani nevyfotil. ale fotili docela slušně pojišťovák Nechal jsem si totiž pojistit i havarijně a to i s asistencí aspoň ten první rok protože jsem netušil jak to bude vypadat s výdrží baterky a ta asistence ošetřuje i to že kdyby se po cestě člověku baterka vybila, tak pro něj zajedou.

e-Kája
e-Kája napsal 25.11.20 v 22:12 10b.

Vítej v klubu
Nějaká fotka by nebyla?

ElectricBoy
ElectricBoy napsal 24.11.20 v 09:40

Je to psané rovnou v podmínkách aplikace, mine, user contract, User Priv. Policy, jak zacházíme s vašimi os. daty, lokalita uložení, Alibaba´s cloud server in Frankfurt
Je to evropský páteřní místo pro internet, dává to smysl, že je to tam.
jsou tam kontakty na podporu atp. zajímavé
Ta datová SIM mi nejde do hlavy, kdo to platí a jestli to je doživotní apod., ale psát se mi panu Lu Rongovi nechce
Taky by mě zajímalo, jestli to nemá i nějaký webový rozhraní na server, jako lokátory běžně mají.
Taky se mi dle IMEI podařilo zjistit pár informací o lokátoru.
že je v tom android, možné je vše, čip se asi používá ve smart zpětným zrcátku
IMEI.info:
Model: JC900
Brand: CONCOX
Device type:Locator
GSM:YES icon850 900 1800 1900
HSDPA:YES iconHSPA+Other:WCDMA
Dimensions (H/L/W):100 x 290 x 41 mm, vol. 1189 cm?
Display:LCD Color (16M) 960x540px (5.0") 220ppiTouch screen:YES iconWeight:382g
Battery:Li-Ion 1000 mAh Non-removable battery:YES iconBuilt-in
memory:YES icon 8 GB Memory card:YES iconMicroSDHC max. 32 GBRAM
Memory:1 GBOS:Android 4.4 KitKat
Chipset:MT6582CPU #1 Type:Cortex-A7CPU #1 freq.:1300.0 MHz (4-core)

curlyboi
curlyboi napsal 24.11.20 v 08:56 10b.

A hele, další elektrobrácha :) Informace o Frankfurtu zajímavé, odkud je máš?