BMW R 1200 GS (2015)

Vlastník Cepik
Vloženo 4.12.2020
Aktualizováno 5.12.2020

BMW R 1200 gs je prostě etalonem třídy a tak to byla jasná volba. Samozřejmě by se našli i podobné stroje i z vyšším výkonem ale co se týče ergonomie je to pro mě to pravé.

První dojmy - Moje první dojmy po BMW F800 gs bylo veliké nadšení motorka byla prostě zase o level výše než moje předchozí. Samozřejmě váha motorky byla díky vyššímu objemu znát ale člověk si na ni rychle zvykne takže žádné zklamání po prvotním nadšení nebylo.

Motorku jsem si koupil protože to byl logický přechod z menšího BMW F800 gs na dospělejší a větší motorku a také to byla srdcová záležitost ten design je mi blízký.
Momentálně mám za první sezonu najeto asi 7000km a motorka mě zatím nikde nenechala. Motor táhne krásmě a s quickshiftrem je to radost z jízdy. Asi jediné co považuji za nedoladěné je hrubý chod převodovky oproti staršímu modelu ale už jsem si zvykl. Je to radost s ní cestovat.

dragsterrr
dragsterrr napsal 26.11.21 v 08:07 10b.

moc pekna masina

kusmen
kusmen napsal 03.05.21 v 21:05 10b.

MOC pěkná!!!

andulák46
andulák46 napsal 21.12.20 v 18:50 10b.

Jj, pěknej stroj. Už ať vyrazíme na šmetrdolek s bohatou drobenkou

Brukev
Brukev napsal 05.12.20 v 19:18

Jinak Pordoi je pecka z obou stran ?..

Cepik
Cepik napsal 05.12.20 v 17:44

Pánové neberte to tak že je to nejlepší moto na světě ale po srovnání a půjčení pár kousků mě sedla prostě nejvíc. Já nejsem žádný spisovatel a vyplodit jsem tam něco musel :