KTM EXC 450 F (2018)

Vlastník TomaTy
Vloženo 26.1.2021
Aktualizováno 5.4.2022

Už jsem "skoro" ukončil motokrosovou kariéru, chtěl jsem si koupit funglovku Tenere 700, na kterou jsem složil i zálohu, ale bohužel nakonec jsem musel "slevit" a pořídit si zase enduro od kamaráda :D. Takže opět starý dobrý EXC 450.

Yamaha Tenere 700: Nedostatek financí...

První dojmy - Motorku jsem koupil od kamaráda, který si jí kupoval jako novou ve 2018. Moto má 39 mth. Na motorce vše původní kromě zadní gumy. Nyní přijdou na řadu doplňky, aby vydržela nějaký ten případný pád. Srovnávat s předchozí exc 200 asi nedává smysl.

Motorku bych doporučil pro - Hobíky, profíky

Doplňky na motorce - kryt zadního kotouče
kryt předního kotouče
kryt motoru
kryt víka spojky a víka zapalování
chrániče páček
polepy na nádrž a kyvku
kryty spodních pěstí
madlo
mřížka předního světla

Ježdění bude o něco jednodušší než na 2T (míň spojkování), kor s reklus spojkou. Trošku mi bude chybět vůně z výfuku, zvuk 2T a ta lehkost. Bude to mít nějaký kila navíc, ale to se časem podá... Už jsem měl 2007 exc 450 a dodnes trošku lituji, že jsem jí prodal. Věřím tomu, že za 11 let se evoluce exc 450 posunula vpřed a bude to pecka. Nyní jsem ve fázi nakupování doplňků a přípravy na sezónu. Doufám, že letos najedu víc než jen 20 mth.
Po 7 mth musím uznat, že pérování je proti 2016 zase o kus dál, je to paráda když vše funguje tak jak má. Reklus spojka zajímavá věc, je to takovej skútr a neřešíte co tam máte za kvalt.

DeanNESTLE
DeanNESTLE napsal 06.04.21 v 12:30 10b.

Pěkná motka, přeju mnoho krásných zážitků bacha, brzo sem určitě přitáhne zakomplexovanej dement TriznitelDemonu a dá ti jeden bod spolu s trapným komentářem, ale z toho si nic nedělej a užívej