Ducati Hypermotard 950 (2021)

Vlastník caschy
Vloženo 27.3.2021
Aktualizováno 27.3.2021

Dobře ovladatelná, celkem lehká a silná motorka. Dá se na ní dobře vyblbnout, i trochu cestovat a ve městě nahradí skútr. I polňačka pro ni nebude problém. Takže pro mě univerzální stroj.

První dojmy - Motorka mě padla ihned do ruky, líbí se mi barevný přehledný display, zátah motoru, brzdy jsou hodně ostrý. Jedině snad ty zrcátka mohli dát lepší, moc nedrží a kdybych je více dotáhl, tak mám strach že plast praskne. Na Dorsoduru byly lepší, pevnější.

Motorku zatím zajíždím a snažím se to poctivě dodržovat. Zatím mam najeto cca 200 km, ale jde poznat i když motor moc nevytačím, že oproti Dorsoduru 750 je silnější a ovladatelnost lehčí. Je to přesně co jsem chtěl, podle recenzí a technických paranetrů. Jedině cestování ve dvou bude horší než na Dorsoduru, ale stím jsem počítal. Spotřeba mě mile překvapila, zatím jezdím kolem 6 litrů a taky quick shifter jak dobře funguje, tuhle věc jsem do teď neměl. Už se těším až to bude zajetý, nastavím režim sport trochu stáhnu elektronický asistenty, dá se všechno nastavit (kontrola trakce, ABS, kontrola zvedání předního kola) a pořádně to projedu.

Figi25
Figi25 napsal 16.04.21 v 12:52 10b.

Tohle se jim povedlo Ať slouží

Isaac
Isaac napsal 03.04.21 v 09:15 10b.

Kde jsem ten stroj jenom viděl..

Petr45
Petr45 napsal 28.03.21 v 22:17 10b.

Ať slouží

pkkaca
pkkaca napsal 27.03.21 v 17:31 10b.

Hustej stroj

libac22
libac22 napsal 27.03.21 v 16:05 10b.

Velká paráda