BMW R 1200 GS (2017)

Vlastník matoupetr
Vloženo 4.4.2021
Aktualizováno 4.4.2021

Věděl jsem dlouho co chci , tak jsem do toho šel

Motorka koupena od G5 MOTO PROSTĚJOV - Prodejce je motorkář a věnuje se své práci která ho živí a proto to dělá dobře. ,,Vždy se najde někdo nespokojený,,

Ducati Multistrada 1200 Enduro: za ty prachy ? ,to už je lepší a pohodlnější baworák ,
Yamaha XT1200Z Super Tenere: má kardan, dobrá cena , celkové provedení nic moc a pohodlná taky moc není.

První dojmy - první dojem byl - předchozí model byl lepší , ale potom dojem vymizel

Motorku bych doporučil pro - - pro toho kdo už něco najel a nemá ,,vypatlanou palici,,

Doplňky na motorce - přídavná světla
jiný klaxon
rozšíření blástrů
rozšíření stupaček
protektor kardanu
mřížka světla

Věděl jsem dlouho co chci , tak jsem do toho šel.
Jde krásně do zatáček a je hravější než předchozí model .
Hledal jsem zase co nejuniverzálnější motorku a zase našel BMW.
Pohodlná , měřím 183 cm a ochrana před větrem dostačujicí , taky dosah na zem v pohodě, motorka v plné výbavě včetně LED světla a bezklíčového startu , takže komfort . Zavazadla - dokoupeny kufry - cestuju tak se hodí všechny tři.
Výkon této motorky překonává můj limit, aspoň prozatím , asi to tak i dlouho bude.
Na to že to je dvouvál dá lehce na prdel i většině čtyřválcovejch zalehávaček, který nejsou vhodný na cestování.
Jsou mnohem komfortnější motorky , aje ještě nejsem uťáplej pohodlnej dědek, abych jezdil na Goldwingu