Harley Davidson VRSCDX Night Rod Special custom (2008)

Vlastník Mitth_raw_nuruodo
Vloženo 18.7.2021
Aktualizováno 19.7.2021

Brutalni, skvela, rychla, sedi mi

Motorka koupena od Soukromy majitel

Harley Davidson FXSB Softail Breakout: Vice se mi libil Night rod

První dojmy - Zamiloval jsem se

Motorku bych doporučil pro - Pro kazdeho komu se libi, kdo ma rad kdyz muze jet i rychleji, kazdy kdo chce neco trochu jineho a hlavne pro toho, kdo se dokaze ukrotit a prezit to!!!

Doplňky na motorce -

Vybral jsem si ho protoze se mi libil.
A jakmile jsem na nej sedl uz jsem nechtel nic jineho.

Prozatim najeto cca5000 - oproti jinym HD mne prekvapilo to, ze pri razeni to neni rana jak z tanku. Motor je super, zatah od spodu a plynule zrychluje - leckdo je prekvapen. Hrozne se bavim, kdyz nejaky trouba v oktavce VR se mi lepi na zada a ja pridam a zmizim mu ???
Ovladatelnost je uzasna a dana opravdu nizkym posedem, spolujezdec se musi drzet - nemam zarazku, takze pri zrychleni ma tendenci sesednout. Ulozny prostor???hmmm - asi kapsy a batuzek na zadech ??? - nesnasim brasny a na moto neni zadny prostor navic.
Spotreba asi jak udavaji vsichni okolo 6.5, ale lze i mensi - zalezi na jizde. Osobne by mne nenapadl o se u motorky ptat na spotrebu - koupil jsem si ji na uvolneni a ne jako oktavku pro to, abych mohl pred sousedem machrovat, ze jezdim za 3.5 z kopce na rohliky.
Zatim bez poruch.

Moto se citi nejlepe v dlouhych usecich, taky tam, kde se zataci, ale zadne prudke zatacky jako Buchlovky - nevim jak vy, ale dost mne vyvede z miry, kdyz skrkam o asfalt. A taky mesto neni spatne - mam vyfuk kesstech s el. Klapkou - otavru ji, aby byl hluk a vsichni se rozjizdeji do stran - teda krome duchodcu, kteri obcas schvalne blokuji

pkkaca
pkkaca napsal 18.07.21 v 22:22 10b.

Krutopřísnej stroj

Pemik89
Pemik89 napsal 18.07.21 v 19:31 10b.

Krasavec, ten motor musí být úžasné peklo

PSanec
PSanec napsal 18.07.21 v 08:25 10b.

Super americký kladivo s pořádným zátahem.jen skvělé zážitky.