Akumoto 300 (2020)

Vlastník E-horac201
Vloženo 20.7.2021
Aktualizováno 20.7.2021

Pracant, který si na nic nehraje.

První dojmy - Překvapil mne uhlazený mohutný zátah i při plném zatížení. Tohle je budoucnost!!!

Motorku bych doporučil pro - pro všechny kterým záleží na naší planetě

Doplňky na motorce - Do budoucna bych rád instaloval baterii s větší kapacitou. Dále pak vyhřívané rukojet. Nerad bych aby mne zastavila zima.

První setkání bylo v práci...jedna nejmenovaná ZOO v naší malé republice.
Překvapila mne neskutečná síla a výdrž elektromotoru, který je doslova k neutahání. Rychlost sice není závratná, ale zato se dá oněch 24 km/h udržovat konstantně. Nabíjení (přes noc) také nijak neobtěžuje. Právě naopak. Udávaný maximální dojezd 40 km je vcelku reálný. Člověk ovšem musí počítat s tím, že to nepožene na maximum.
Byl jsem tak nadšený, že jsem si jeden stroj koupil i domů.

e-Kája
e-Kája napsal 22.07.21 v 22:34 8b.

Můžu se zeptat, jaký byl důvod koupit právě tuto nákladní elektrotříkolku značky Advento? Pokud bych měl já pro takovýto typ elektrostroje využití, šel bych spíš do značky Benycargo. Ta má totiž ve všech ohledech lepší parametry, hlavně nosnost nákladu a dojezd, technické zpracování mi přijde taky kvalitnější a cena je cca podobná.

SolarPower
SolarPower napsal 20.07.21 v 08:41 10b.

PSanec
PSanec napsal 20.07.21 v 08:17 1b.

Budoucnost je temná se zelenou el.mašinou či bez ní.

fery251
fery251 napsal 20.07.21 v 07:11 10b.

Nádhera. jen jsem to uviděl, nemyslím na nic jiného. Asi prodám Voagra, protože budoucnost je v čisté elektrice. Ta se na rozdíl od benzínu bere ze sluníčka a větříčku. Normálně jsem se zamiloval. Už se těším na první vyjížďku a hledání nabíječky. Bude to taková menší adventurka...