Harley Davidson FLHRS Road King Special custom (2018)

Vlastník pekas
Vloženo 10.8.2021
Aktualizováno 21.2.2022

Harley Davidson Road King speciál - koupena 01/2022, obsah 1.745 ccm.

První dojmy - Zatím moc brzy na hodnocení, kvůli počasí zatím najeto cca 200 km. Dobře ovladatelná, což se nedá říct při manipulaci na místě. Jinak zatím spokojenost. Zdá se mi ale i když je větší lépe ovladatelná než Heritage Softail Classic, na kterém jsem dosud jezdil.

Na motorce jsem začínal jako 15ti letý (v roce 1973) - Jawa 05 Pionýr. Pak jsem měl velmi dlouhou přestávku, a řidičák na "velkou motorku" jsem si udělal až v roce 2007 a koupil si Yamahu Midnight Star 1300. Pořád jsem ale pokukoval po HD.
Prvního HD jsem si koupil o 2 roky později - v roce 2009. Yamahu jsem věnoval synovi a pokud je to jen trošku možné zajezdíme si i spolu. Bohužel bydlí 370 km ode mě, takže to zase tak moc často není. Jezdíme spolu na Harley Days v Praze a podívali jsem se spolu i do Rakouska, Italie.
V lednu 2022 jsem vyměnil svůj původní Heritage Softail Classic (jezdil jsem s nim 13 let) za Road King Speciál.
Hlavním důvodem výměny byla skutečnost, že jezdíme na výlety i po Evropě, a já jsem s Heritagem ostatním moc nestačil. Přece jen už to byla starší motorka a ten výkon byl nesrovnatelný.

pkkaca
pkkaca napsal 11.08.21 v 00:54 10b.

Paráda

PSanec
PSanec napsal 10.08.21 v 12:30 10b.

Moc pěknej haryk,drátěná kola jsou super.Mnoho pohodových km.