Husqvarna TR 650 Strada (2013)

Vlastník fík1943
Vloženo 6.9.2021
Aktualizováno 6.9.2021

Je to koza vysoká, ale mně to při mé výšce nevadí. Poslouchá jako hodinky, dobře se vede i slušně akceleruje.

Motorka koupena od Mirek Křeček - První kontakt.

První dojmy - Jak už jsem se zmínil - láska na první pohled. Ale musím svoji pozornost dělit ještě mezi ty ostatní. Je málo jetá a působí dojmem úplně nového stroje. Chtěl jsem něco do lehčího terénu a tyto požadavky splňuje. Snímatelný kufr umožňuje variabilní použití na delší cesty i trochu adrenalinu v lehkém terénu.

Motorku bych doporučil pro - Nehodí se pro menší postavy, pak nedosáhne na zem.

Doplňky na motorce - Hned po týdnu jsem si koupil snímatelný kufr, protože vozit všechno po kapsách (jako u Café racera) se mi nechce. A když jej právě nepotřebuji, nechám jej v garáži.

Moje motocykly jsou rozděleny podle účelu - na nákupy, na delší cesty, na řádění po členitých okreskách s kvalitním povrchem a na srazy veteránů. Dosud mi chybělo něco do lehkého terénu. Tam jsem totiž u Classica brzy po zakoupení urazil spínač pohotovostního stojánku, veterána tam ničit je surovost a café racera i padesátku jsem tam raději ani nezkoušel. Takže tohle je ta správná!
Jediné co by se dalo zatím vytknout je docela nepohodlné sedlo na dlouhé cesty. Ale na ty mám jiného koně.