Ducati Streetfighter V4 S (2021)

Vlastník MaxSP
Vloženo 7.12.2021
Aktualizováno 7.12.2021

Krása na dvou kolech pro všechny co mají rádi motorky. Je to nejvíc.

Motorka koupena od FIRMA:MOTO ITALIA (Praha 10-Hostivař) - Výborný přístup, po zkušenostech u jiných značek pohlazení na duši. Spousta jiných prodejců nepochopila, že motorka za tyto peníze je vlastně zbytná hračka a možná by si měli zákazníků i všímat.

Ducati Panigale V4: Chytrá část rodiny mi řekla, že si už mám koupit motorku pro dospělé.
KTM 1290 Super Duke R: Nějak mi nepřijde tak hezká a neměla elektrický podvozek.
Aprilia Tuono V4 1100 Factory: V té době ještě nikde nebyl nový model a starý byl prostě starý.

První dojmy - První jízda byla divná, byla tam mapa race a já nikdy neřídil motorku s elektrickým plynem. Po seznámení a zajetí už jenom radost. Konečně to jede, brzdí jak jsem si u motorky vždycky přál, prostě peklo!

Motorku bych doporučil pro - Doporočil bych ji všem co mají rádi motorky, chce to respekt, pud sebezáchovy a elektronika pomůže i těm méně zdatným.

Doplňky na motorce - Štítek - kvůli aspoň malé ochraně a číslu na okruhové dny
Kryty motoru - motor je hodně z hořčíku, který je velmi křehký
Ochrana zadní a předních vidlic
Vyhřívané rukojeti - se to hodí na jaro a na podzim
Tank pad
Ochrana olejového chladiče - známe české cesty

Koupil jsem si ji novou k narozeninám, když je ten covid a nikam nemůžeme. Dokonce ani zkušební jízda nebyla. První fakt fungl nová motorka. Nechci nic řešit, komu spadla a jestli to je opravdu ten rok co je v techničáku a podobně. Žijeme jenom jednou a před důchodem v 70 si takovou motorku asi nekoupím.

Je to změna, do teď to byly jenom kapoty a tohle je první naháč. Proč Ducati? Prostě se mi líbí a přístup prodejce, po zkušenostech jinde to je úplně jiný svět.

Každá jízda je radost, jenom ji vytáhnout a pak nastartovat je zážitek. I bez laďáku to pozná celá ulice. Nejhorší věc bylo zajíždění, to vás předjede i diesel octávia a to u motorky za ty peníze zamrzí. Bylo to neskutečné odříkání, ale pak to začalo. Do šesti tisíc to jede pěkně, od šesti tisíc už je to brutus jako asi každý čeká, nad deset tisíc se jenom držíte a říkáte si že to není možný. Prostě raketové sáně co dotočí šestku na 15000 otáček...ááá ten zvuk. Na pětku to děla maximálku z techničáku 270 km/h. Zatáčí to a brzdí to skvěle. Kvůli délce a trochu vyššímu těžišti to nemá rádu úplně pomalé vracáky. Motorka je i celkem komfortní a na Ducati se dá s ní jezdit i ve městě. Pořád to není skútr ani řaďák, ale dá se to.
Pokud je tam mapa street, zvládl by to i někdo co nemá takové zkušenosti, sport a race už je pak brutus. Jinak návod díky té elektronice má 288 stránek. Motorka má charakter, čím více ji držíš pod krkem, tím lépe jede. Zpracování je super a Italové se neskutečně zlepšují. Ta německá ruka jim sedí. Tím chci říct, že nebyla žádná porucha. Ještě to chce znovu vyrazit do Mostu.

Co mi vadí:
- zrcátka, jsou sice lepší jak na minulé kapotované Ducati, ale stejně fungují tak na půl.. jestli vůbec
- výška sedla, jsem prcek 171 cm a musím stát na špičkách, ale nízké sedlo nechci to je ústup pohodlí a náklonu
- ten display už by mohl být větší a mohl by umět zrcadlit telefon

Co je super:
- prostě všechno ostatní, je to taková moje kočička co má drápky

NiLu
NiLu napsal 12.12.21 v 21:52 10b.

Tohle je nádherná bestie, přesně tak... Užívej km v sedle a opatrně.

bruttopyr
bruttopyr napsal 11.12.21 v 15:54 10b.

Nádherná bestie!
A máš pravdu v tom, že je třeba si udělat radost hned a nečekat až bude...

Ovanek
Ovanek napsal 08.12.21 v 12:36

Tak vítej ve světe StreetFighteru a ať slouží

Jacubson
Jacubson napsal 07.12.21 v 14:11 10b.

Nádherná motorka Super barva

Paulano
Paulano napsal 07.12.21 v 13:25 10b.

Krasavice!